12 Kasım Perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

12 Kasım Perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
12 Kasım Perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 10 Kasım 2020 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Kasım Perşembe 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 12 Kasım Perşembe

12 Kasım Perşembe 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Genel

Bugün hislerinin seni kontrol altına almasına izin vermemelisin. Hayaller ve hayatlar arasında büyük bir fark görmemek için mantığınla hareket etmen gerekecek. Hislerini kontrol altına almak ve tavırlarında dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Bugün rüyalarına özen göstermelisin. Bu rüyaları dikkatle hatırlamak ve anlamlandırmak sana iyi gelebilir. Bilinç altında biriktirdiğin negatif duyguları fark etmek sağlığın için daha iyi kararlar almana vesile olacak. 

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açabileceksin. Farklı bir kişi ile iletişim kurman olası. Ancak kendi hislerini anlamak ve ona göre davranmak için kendini biraz geri çekmeli ve olan biteni gözlemlemelisin. 

Para

Maddi konularda bazı işlere tek başına odaklanmak seni ancak bir yere kadar götürebilir. Kuvvet birliği yapmak ve parasal anlamda güvendiğin insanlarla ortak iş yapmak ise sana çok daha iyi sonuçlar getirebilir bugün.

12 Kasım Perşembe 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Genel

Bugün hislerine dikkat etmelisin. Kaynağını, nereden geldiğini bilmediğin bir negatiflikle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Kendini fazla yormamak ve seni düşündüren mevzularla arana bir sınır çekmek daha iyi olabilir. 

Sağlık

Meditasyon ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Geleceğin ile alakalı alacağın kararlardan önce kendi kafanı dinlemek ve meditasyon gibi konulara özen göstermek duygusal yükü ve stresi azaltabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile sürekli olarak aynı şeyleri tekrarlamak seni biraz sıkabilir. Hem kendini hem de sevdiğin kişiyi şaşırtacak planlarla gelebilirsin bugün. Normalden farklı olan şeylere özen göstereceksin. 

Para

Parasal anlamda bazı savaşlara girmeden önce kendi içinde bir huzur bulmalısın. Maddi konularda seni bu kadar tedirgin eden şey nedir, ilk olarak onu bulmak ve kendine dikkat etmek daha iyi olabilir.

12 Kasım Perşembe 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Genel

Bugün bazı şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Kendini bu konularda zorlamak yerine oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Seni sıkan mevzuların ne olduğunu tam olarak anlamak için kendine zaman tanıman ve kafanı dinlemen gerekebilir. 

Sağlık

Vücuduna nasıl davrandığın önemli olacak bugün. Daha sağlıklı tercihler yapmak tembelliğe kaçmamak senin için önemli olabilir. Yediklerini seçerken daha mantıklı ve sağlıklı tercihlerde bulunman bunun ilk adımı olabilir. 

Aşk

Hoşlandığın kişi hakkında kafanda hayaller kurmak yerine bu kişiyi gerçek anlamda tanımak isteyebilirsin. Beklediğinden farklı bir insan çıkmaması için hayallerine değil, gördüklerine ve yaşadıklarına güvenmelisin. 

Para

Maddi konularda kesin gözüyle gördüğün bazı mevzular bugün gündeme gelebilir. Değişime hazır olmasan bile hızlı davranman gerekecek. Parasal olarak hiçbir şeyin taşa yazılmadığını görmen gerekebilir.

12 Kasım Perşembe 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Genel

Etrafındaki insanlar sana bazı konularda fazlaca güveniyor olabilirler. O yüzden bugün hareketlerinde dikkatli olmalı ve kimseyi kırmamalısın. İnsanlarla arandaki iletişime ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. 

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri üstünden atmak için sana iyi gelen kişilerle daha fazla vakit geçirmeli ve bol bol gülebilmelisin bugün. İnsanlarla keyifli vakitler geçirmek ruh sağlığına iyi gelecek. 

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha fazla iletişim kurabilirsin. Bu kişiyle daha fazla zaman harcamak onu tanımanda faydalı olacak. Ancak olayların gerilmemesi ve kendini kötü hissetmemen için biraz dikkatli olmanda fayda var. 

Para

Bugün parasal konularda mantığını konuşturmalısın. Hislerine göre ani harcamalardan uzak durmalısın. Geleceğini düşünerek mantıklı kararlar almak gereksiz masraflardan uzak durmana vesile olacak.

12 Kasım Perşembe 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Genel

Etrafındaki insanların sözleriyle çok çabuk etkilenmemelisin bugün. Kendine dikkat etmeli ve işine odaklanmalısın. Gereksiz dramlara kapılmamalı ve insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekebilmelisin. 

Sağlık

Kalp sağlığına özen göstermen gerekebilir. Daha hareketli bir rutine sahip olmak ve kalbine iyi gelecek gıdalarla beslenmek sana iyi gelecek. Bugün bu konulara özen göstermek genel olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. 

Aşk

Aşk konularında daha önceden fark etmediğin şeyler bugün gündeme gelebilir. Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkide görmezden geldiğin sıkıntılar ortaya çıkabilir. Eğer bir ilişkin yoksa genel olarak aşka dair bakış açında bir farklılık görebilirsin. 

Para

Maddi konularda karşına çıkan mevzuları ego meselesi haline getirmemelisin. Kendini biraz geri çekmek ve parasal konularda daha sakin tepkiler vermek sana daha iyi gelebilir.

12 Kasım Perşembe 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Genel

Bugün kendini genel olarak daha iyi hissedeceksin. Ancak etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Senden bilgi almaya çalışan veya kendi çıkarı için kullanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olmalısın. 

Sağlık

Bol bol su tüketmen ve yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. Sindirim sistemini yormayacak gıdalarla beslenmen ve tükettiğin su miktarını artırmak genel olarak kendini çok daha enerjik hissetmeni sağlayabilir. 

Aşk

Bugün aşk konularında aceleci olmamalısın. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiye emrivaki yapmadığından emin olmalı ve onun fikirlerine saygı duymalısın. Bir şeyleri aceleyle değiştirmek aranızı gerebilir. 

Para

Günlük masraflarında yapacağın ufak bir değişim sana çok iyi bir etki bırakabilir. Bu ufak tefek değişimler parasal açıdan daha güzel kararlar almana vesile olacak. Paranın kontrolünü daha fazla elinde tutabilirsin bugün.

12 Kasım Perşembe 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Genel

Bugün uzun zamandır halletmek istediğin konulara odaklanabilirsin. Kendi isteklerini ön plana alacağın bir gün olabilir. Kafanı toparlamak için kendine vakit ayırmak ve zevk aldığın konulara odaklanmak enerjini yenileyebilir. 

Sağlık

Duygusal gerilimleri vücudundan atmak ve daha huzurlu bir mentaliteye sahip olmak sağlığına iyi etkiler bırakabilir. Stres ve gerginliklerden uzak durmanın güzel etkisini bugün görebileceksin. O yüzden kendine vakit ayırabilmelisin. 

Aşk

Aşk konularında güzel durumlar yaşanabilir bugün. Beklenmedik gelişmeler ve mutlu ortamlar keyfini yerine getirebilir. Aşk konusunda daha şanslı ve hareketli olacağın bir gündesin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin. 

Para

Bugün duygusal konulara özen göstermen gerekecek. Duygusal anlamda kendini nasıl hissettiğini bilmek mantık gerektiren parasal mevzularda karar almanı da kolaylaştırabilir. Bugün kendini iyi anlamalısın.

12 Kasım Perşembe 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Genel

Etrafında olan biteni algılamak için iki taraflı düşünmen gerekecek. Her olayın iki farklı yüzü olduğunu hatırlamalı ve bir karar almadan önce bu iki tarafı da dikkatle değerlendirmelisin. Bir karar almak için acele etmemen gerekecek bugün. 

Sağlık

Egzersizlere özen göstermen gereken bir gündesin. Bir egzersizin günlük rutinine girmesi için daha istikrarlı olman gerekebilir. Bugün hareketlerinde ve egzersizlerde daha dikkatli olman gerekecek. 

Aşk

Bugün romantizmi göz önüne alarak yeni planlar yapmak isteyebilirsin. Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmek için ortam hazırlamak sana düşebilir. Bu güzel ortamı hazırlamak hem sana hem de ona iyi gelecek. 

Para

Parasal konularda karşına çıkarılan mevzulara dikkatle yaklaşmalısın. Ne zaman paranın adı geçse o zaman bir sorun çıkabilir bugün. Bu sıkıntıların kaynağını bulup onunla başa çıkman gerekebilir.

12 Kasım Perşembe 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Genel

Bugün etrafında olan bitene dikkat etmelisin. Hayallerin ile hayatların bir araya geleceği bir gün olacak. O yüzden etrafında daha pozitif etkiler olmasına dikkat etmelisin. Geleceğin ile alakalı güzel kararlar alabileceksin. 

Sağlık

Vücudunda biriken gerilimleri atmak için esneme hareketlerine daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Daha rahat nefes alabilmek için kaslarını esnetmeli ve gün içerisinde derin nefes egzersizlerine zaman ayırmalısın. 

Aşk

Aşk konusunda daha farklı hareket etmek sevdiğin kişi ile aranda daha iyi bir enerjinin oluşmasına vesile olabilir. Normalden farklı düşünmeli ve her ikinizi de mutlu edecek yeni konulara odaklanmalısın. 

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla arandaki iletişim önemli olabilir. Kendine göre planlar yapmak yerine insanlarla uyum içerisinde olmak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda etrafındaki insanlarla daha iyi bir anlayış yakalamalısın.

12 Kasım Perşembe 2020 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Genel

Bugün kafanı ve dikkatini toplayabileceksin. Ancak dikkatini vermek istediğin farklı konular olabilir. Sorumluluklarından önce daha farklı bir konuyu halletmek sana daha iyi gelebilir bugün. 

Sağlık

Egzersiz konularına özen göstermek ve planlama yapmak sana iyi gelebilir. Günlük rutinine daha fazla hareket katmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün daha fazla harekete geçmek için özen göstermelisin. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayaller kurmak yerine eyleme geçmen gerekebilir bugün. Daha fazla hareket sana aşk konusunda güzel etkiler kazandıracak. Hoşlandığın kişiyle konuşmak için iyi bir gündesin. 

Para

Kendi kendine işleyen şeyleri değiştirmeye kalkmamalısın bugün. Sadece meraktan veya ‘daha fazla olur mu’ dürtüsüyle parasal konuları zorlamak sana zarar getirebilir. O yüzden maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.

12 Kasım Perşembe 2020 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Genel

Hayatında yolunda gitmediğini veya tıkandığını düşündüğün konular için daha farklı bir çözüm yolu arayabilirsin. Bazı şeyleri yoluna koymak için farklı olana dikkat etmen ve yeni şeylere odaklanman gerekebilir. 

Sağlık

Kuvvetini artırman gerekebilir bugün. Vücudunun kuvvetini ve direncini artırmak için hem egzersizlere hem de yediklerine dikkat etmelisin. Enerjini artırmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak senin için iyi bir yol olabilir. 

Aşk

Bugün aşk konularında kararlar almak için acele etmemelisin. Bir adım atmadan önce iki kere düşünmen gerekebilir. Ani kararlarla hareket etmek daha sonradan mutsuz olacağın mevzuları gündeme getirebilir. 

Para

İleriyi düşünerek hareket etmen sana güzel kapılar açabilir. Aklında, geleceğine dair güzel fikirler olabilir. Bu fikirleri mantıklı bir yola dönüştürmek için ise çaba göstermen gerekecek bugün.

12 Kasım Perşembe 2020 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Genel

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Değer verdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlarla bazı aktivitelere girmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak bugün. 

Sağlık

Nasıl oturduğuna dikkat etmen gerekebilir. Postürüne dikkat etmek nasıl nefes alacağını ve vücudunun ne kadar oksijen alacağını belirler. Bugün duruşuna ve oturuşuna dikkat etmeli, kaslarını çok fazla yormamalısın. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile baş başa vakit geçirebileceksin. Sevdiğin insana zaman ayırmak ve sizi mutlu edecek konulara odaklanmak kalbinin daha hızlı çarpmasına ve mutlu olmana vesile olabilir. 

Para

Hayallere dalmak ve maddi konularda bu hayallere göre karar almak sana bir noktaya kadar iyi gelebilir. Ancak günün sonunda dünyaya geri dönmeli ve elindekilere bakmalısın.

Etiketler :
ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER