20 Kasım Cuma 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

20 Kasım Cuma 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
20 Kasım Cuma 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 18 Kasım 2020 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Kasım Cuma 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 20 Kasım Cuma 2020

20 Kasım Cuma 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

bugün sorumluluklarını yerine getirirken kendini yeni deneyimlere açık hissedebilirsin. Sosyal yaşamını, çalışma hayatını ve toplumsal konumunu etkileyen gelişmeler seni sınırlayabilir. İş birliği içinde olduğun kişilerle ya da ortaklarınla mücadele etmen gerekebilir.

20 Kasım Cuma 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

hayata bakış açını değiştirmekte zorlansan da ufkunu genişletmek zorunda kalabilirsin. Çalışma arkadaşlarından ya da akrabalarından beklediğin desteği bulamayabilirsin, deneyiminin olmadığı alanlarda sorumluluk alman gerekebilir. Fakat uzmanlara danışarak doğru adımları atabilirsin.

20 Kasım Cuma 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Sevgili İkizler; alacak ve ödemelerle ilgili endişelerin olsa da hırslı ve mücadeleci bir tavır sergileyebilirsin. Yatırımlarda bulunurken ya da girişimlerinde daha önce tecrübe etmediğin alanlarda risk alabilirsin. Aldığın bu riskler seni huzursuz edebilir ve üstünde baskı hissetmene yol açabilir.

20 Kasım Cuma 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Sevgili Yengeç; ailenle iş birliği yaptığın konularda engellerle karşılaşabilir, bilmediğin alanlarda mücadele emek zorunda kalabilirsin. Kısıtlandığını düşünmene rağmen sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayarak, yolunu devam edebileceksin. Karşındaki kişilerin sana hissettirdiği baskı duygusal karamsarlığa neden olabilir.

20 Kasım Cuma 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Sevgili Aslan; üstünde çalıştığın projeler ulaşım ya da iletişimle ilgili konulardan dolayı engellenebilir. Çalışma hayatında tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar seni yorsa da gündelik yaşamın sorumluluklarını ihmal etmeden ilerleyebilirsin. Ancak yaptığın işlerdeki tecrübesizliğinden dolayı çabanın karşılığını alamayabilirsin.

20 Kasım Cuma 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Sevgili Başak; bugün zevklerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Bir yandan hayatın keyiflerine diğer taraftan seni karamsarlığa iten sorumlulukların getirdiği yüklere açıksın. Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda kısıtlanmana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

20 Kasım Cuma 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Sevgili Terazi; özel yaşama dair sorumluluklar seni yorabilir. Özellikle gayrimenkul yatırımları için derinlemesine araştırmalar yapabilirsin. Yatırımlarını elden çıkarman gerekebilir. Üstlendiğin yükler hem ilişkilerde hem de hedeflerinde engellenme ve mücadele içine girmene neden olabilir.19 Kasım perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

20 Kasım Cuma 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerle ortak sorumluluklar içinde olabilir, yapılacak işleri paylaşarak yerine getirebilirsin. Fakat gizli yürütmeye çalıştığın ilişkiler ve girişimler sana rağmen açığa çıkabilir. Zihnini kurcalayan konularda bilinçli ve gerçekçi düşünerek harekete geçmeli, yeni girişimlerde bulunmadan önce iyice araştırmalısın.

20 Kasım Cuma 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Sevgili Yay; kariyerinden elde ettiğin kazançları değerlendirirken yeni girişimlere kalkışabilirsin. Tanımadığın alanlarda deneyim kazanmaya çalışmanın getirdiği gerginlik üstünde yük hissetmene yol açabilir. Sorumluluklarını ön plana çıkararak hareket edebilir, harcamalarını kontrol altına almaya çalışabilirsin.

20 Kasım Cuma 2020 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda hareket eden Ay, sana yeni alanlarda hareket etme olanağı sağlayabilir. Tecrübesiz olduğun konularda girişimlerde bulunurken iş ve sosyal hayatta elde ettiğin deneyimler işine yaramayabilir. Kendi istek ve düşüncelerinin peşinden giderken verdiğin mücadele, ilişkilerinde gerilime neden olabilir.

20 Kasım Cuma 2020 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Sevgili Kova; bugün hem sorumlulukların hem de kariyerine dair gelişmeler bilinçaltında seni huzursuz edebilir. Kontrolün sende olmaması ve akışta kalmaya zorlanman engellere neden olabilir. Yaşama bakış açına ve düşüncelerine ters gelen konularda mücadele etmen gerekebilir.

20 Kasım Cuma 2020 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Sevgili Balık; hedeflerine ulaşmak için bilinç ve sorumlulukla ilerlemen gerekebilir. İçinde bulunduğun grupların ya da arkadaşların sorumluluğunu almadan önce olayların finansal boyutuna da bakmalısın. Dostlarınla kurduğun iş birliklerinde çatışmalar yaşayabilir, maddi konularda mücadele içine girebilirsin.

Etiketler :
ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER