23 Kasım Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

23 Kasım Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
23 Kasım Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 21 Kasım 2020 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 23 Kasım Pazartesi 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 23 Kasım Pazartesi

23 Kasım Pazartesi 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

Daha net kararlar almak ve geleceğini düşünmek seni biraz yorabilir. Duygusal olarak hissettiğin yük ileriyi daha parlak bir bakış açısıyla görmene engel oluyor olabilir. Başarılar ve kariyer iyi bir noktadayken bu gerilimi hissetmemelisin. 

Sağlık

Öz disiplinine özen göstermen gereken bir gün. Eğer daha önceden bir diyet ve egzersiz programına karar kıldıysan bu programlarda sebat etmek ve süreklilik sağlamak sağlığın için önemli olacak bugün. 

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açmak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Kendi iç sesini dinlemek ve aşktan ne beklediğini anlamak, ileride atacağın adımları şekillendirecek bugün. 

Para

Sevdiğin insanlar için para harcaman gerekebilir. Her ne kadar kenara para atmak istesen de bugün karşına çıkacak beklenmedik masraflar planlarını değiştirebilir. Parasal konularda yaratıcı olmalı ve hem kendini hem de çevrendekileri mutlu etmenin bir yolunu bulmalısın.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Kendine çok fazla yükleniyor olabilirsin. Her şeye aynı anda yetişmen gerekiyor gibi hissetmek seni zihinsel olarak yorabilir. O yüzden iş bölümü yapman ve farklı insanlara güvenmen daha iyi olacak bugün. 

Sağlık

Zihnini ve bedenini dinlendirmek için işlerini aynı anda halletmek yerine kendine zaman vermen gerekebilir. Vücudunu çok fazla yormamalı ve derin nefes egzersizleri ile kendini sakinleştirmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda konuşmadığınız konular seni biraz gerebilir bugün. Her ne kadar bu önemli gördüğün konuları konuşmak istesen de bazı şeyleri dile getirmek seni zorlayacak bugün. Kendine dikkat etmelisin. 

Para

Evin için masraflar yapmak isteyeceğin bir gün. Ancak bu isteği biraz bastırman gerekebilir. Almak istediğin şeyleri iyice araştırmadan masrafa girmek ileride pişman olmana sebep olabilir. Bugün kazancına hakim olmak ve gereksiz şeyler için harcamamak senin için önemli olacak.

23 Kasım Pazartesi 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Hayatında esnekliğe fırsat tanıman gerekecek. Bu esneklik daha rahat kararlar almana vesile olmalı. Kendin için daha rahat hareket etmek daha güzel enerjilere kendini açmana vesile olabilir bugün. 

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek kendini daha iyi hissettirebilir. Düşen enerji seviyeni artırmak için daha sağlıklı beslenmeye başlaman gerekecek. Bugünden alacağın kararlar önemli olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel ve keyifli bir gün geçirmek isteyeceksin. Ancak her şeyi kendi başına planlamak isteyebilirsin. Sevdiğin kişinin senin için bir şeyler hazırlamasına fırsat tanımak sana daha iyi gelebilir bugün. 

Para

Maddi konularda detaylara odaklanmak senin için önemli olacak. Özellikle parasal olarak etrafındaki insanlarla ortak bir şeyler yapıyorsan, o zaman kendi üstüne düşeni yaptığından emin olmalısın.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Bugün kendine hakim olacaksın. Etrafındaki insanlar seni yavaşlatmak istese bile kendi gündeminden vazgeçmeyeceksin. Sağlam duruşun birçok işin üstesinden gelmene vesile olabilir bugün. 

Sağlık

Açık havada tek başına yürümek sana daha güzel bir etki sağlayacak. Egzersiz konularına özen göstermek ve kan dolaşımını artırmak enerjini artırmaya da yarayacak. O yüzden bugün daha fazla hareket etmelisin. 

Aşk

Aşk konusunda yeni ve beklenmedik gelişmelere yer vermelisin. Kendini farklı etkilere açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Bugün kendini içine kapatmak ve ‘hayır’ demek yerine daha açık olmalısın. 

Para

Maddi konularda kısa süreli mevzulara çok fazla kafa yormamalısın bugün. Yarın aklına bile gelmeyecek mevzular için bugünden enerjini emmeye çalışanlara karşı dik durma zamanı! Parana sahip çıkmalı ve etrafındaki gereksizliklere sınır çekmelisin.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Algılarının açık olacağı bir gündesin. Etrafında olan biteni dikkatle gözlemleyebilecek ve düzgün kararlar verebileceksin. Çevrendeki insanlar senin bu öngörülü haline hayran kalacak bugün. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Aynı zamanda derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri de sana iyi gelecek. Kaslarında biriken ağrı ve kasılmaları üstünden atmak önceliğin olmalı bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz azalabilir. Her ikinizin de kendi işine odaklanması biraz iletişimsizlik yaratabilir. Ancak gün sonunda birbirinize güzel jestler yapmak için fırsatınız olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisin. 

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla mantıklı ve olumlu konuşmalara girebilirsin. Bütün hedeflerini açık etmeden seviyeli bir konuşmaya girerek geleceğin için daha mantıklı adımlar atabileceksin bugün.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Günlük hayatında değiştirmek istediğin bir konu varsa bugün buna odaklanmalısın. İleride daha farklı hareket etmek istediğin bir konu için bugünden adım atmak senin için bazı şeyleri kolaylaştıracak. O yüzden kendine vakit ayırmak ve hayatını gözden geçirmek daha iyi olacak senin için. 

Sağlık

Yeni bir egzersiz programına yazılmak veya daha fazla hareket etmek için kendi fırsatlarını kollamak sana daha iyi gelebilir. Bazı hareketleri alışkanlık haline getirmek için daha iyi enerjilere sahip olacaksın. O yüzden bu hareketleri, sağlığını hedefleyerek belirlemelisin. 

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyfine bakmak daha cazip gelebilir bugün. Sevdiğin kişiye bu durumu açıklaman yeterli olacak. Kendine zaman ayırmak için fırsat tanımak her ikinize de iyi gelebilir. 

Para

Sevdiğin insanlara karşı cömert olacağın bir gün. Senden özellikle maddi konularda bir şeyler istenebilir bugün. Veya etrafında olan bitene daha fazla müdahale etmek isteyebilirsin. Bugün bu durum için güzel bir fırsat bulabilir ve sevdiklerine destek olabilirsin.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Bugün hayatında büyük ve önemli değişimler beklememelisin. Ailen ve sahip olduğun şeyler ile mutlu olmalı ve hayatın için şükretmelisin. Daha güzel enerjileri kendine çekmek için şükretmek bugün senin için önemli olacak. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kaslarında biriken yorgunluğu ve gerginliği atman için sana güzel bir fırsat oluşturacak. Bugün hem hareketlerine hem de içtiğin su miktarına özen göstermelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını bulmada ve bunları çözmede başarılı olacaksın bugün. Karşındaki insanın dile dökmediği sıkıntıları görmek senin için kolay olabilir. Bu durumu aranızda daha güzel bir uyum yakalamak için kullanabilirsin. 

Para

Başarıya ve paraya giden yolu çok kolay bulabileceksin bugün. Bu yolu gözünde canlandırman kolay olsa da emek vererek bu yola girmek biraz zaman alabilir. Gidiş yolunu belirlemek bugün senin için yeterli olmalı.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Rahat edeceğin bir gündesin. Hayatında çok büyük önem gerektiren veya aciliyeti olan durumlarla ilgilenmek zorunda olmayacak ve kafanı dinleyebileceksin. Geleceğin için güzel planlar yapabilecek bir zamanın olacak bugün. 

Sağlık

İleriyi düşünerek sağlıklı kararlar almak senin için daha iyi olabilir. Sadece kısa süreli sonuçlar için değil, uzun vadede kendini daha iyi hissetmene vesile olacak bir sağlık durumuna ulaşmak için bugünden çaba göstermen gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile rahat edebileceğiniz ortamlarda bulunmak ikinize de iyi gelecek. Koşuşturmadan uzak, sakince birbirinizi dinleyebileceğiniz ortamlarda bulunmak her ikinizin de enerjisini yükseltmeye yarayabilir bugün. 

Para

Etrafındaki insanları anlamak daha kolay olacak senin için. Bu insanları anladıkça onlarla maddi konularda nasıl başa çıkabileceğini de göreceksin. Ayrıca çevrendeki insanların senden bir şeyler gizlemediğini görmek seni memnun edebilir.

23 Kasım Pazartesi 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

23 Kasım Pazartesi 2020 – Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Kendini sıkıntılardan kurtarmak ve gelecek için daha rahat düşünmek bugün senin için o kadar zor olmayabilir. Kendini bazı sıkıntılardan uzak tutmak ve daha rahat davranmak geleceğinin bu yönde şekillenmesine vesile olabilir. 

Sağlık

Sana keyif veren şeylere odaklanmak ve sevdiğin yemekleri yemek enerjini toplamana vesile olacak. Sana yaramayan egzersiz programlarını değiştirmek ve diyet programında değişimlere gitmek kendini daha iyi hissettirebilir. 

Aşk

Yeni bir aşka merhaba demek istiyorsan eğer, bazı değişimlerin içinden gelmesi gerektiğini görebilirsin. Farklı bir insanı hayatına sokmadan önce kendi içinde aşka dair neler beklediğini anlaman gerekecek. 

Para

Maddi konularda nasıl bir durum ile karşı karşıya olduğunu görmek seni biraz yorabilir. Ancak her şeyi tek bir seferde halletmeye çalışmamalısın. Parasal konularda kendine bir strateji belirlemek daha sağlıklı olabilir bugün.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

23 Kasım Pazartesi 2020 – Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Uzun zamandır görmediğin insanlarla aynı ortama girebilirsin bugün. Arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek enerjini yenilemene de fırsat verecek. Bugün keyifli etkilere kendini açmalı ve bol bol muhabbet etmelisin. 

Sağlık

Stresin etkilerini azaltmak için sağlıklı tercihler yapmak yeterli olmayabilir. Keyif alacağın şeylere odaklanmak ve bol bol kahkaha atmak da sana ilaç gibi gelebilir. Bugün güleceğin şeylere odaklanmalısın. 

Aşk

Sevdiğin kişiye istediğin kadar vakit ayıramayabilirsin bugün. Ancak bu durum sizi sıkmayacak. Biraz kafa dinlemek ve kendi işlerinize odaklanmak size daha iyi gelebilir. 

Para

Maddi konularda daha rahat olabileceğin bir gün. Harcamalar yapmak istersen bu konuda daha rahat hareket edebileceksin. İstediğin şeyleri almak için kendine zaman tanıyabileceksin bugün.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

23 Kasım Pazartesi 2020 – Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Gireceğin kalabalık bir ortamda güzel muhabbetler kurman olası. Hem eski arkadaşlarınla görüşebilecek hem de yeni insanlarla tanışabileceksin. Bu güzel etkiyi değerlendirmek için evden dışarı çıkman gerekecek! 

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlem almalısın bugün. Vücudunun enerjisini yüksek tutmak ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ihtiyacın olan şey olabilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de hastalıklara karşı önlem almalısın. 

Aşk

Aşk konularında bugün etrafındaki insanların dertlerini dinlemen gerekebilir. Kendi aşk hayatına odaklanmak yerine sevdiğin kişilerin bu konularda yaşadıklarını dinlemek ve onlara destek olmak önceliğin olabilir. 

Para

Maddi konularda olan biteni incelemek sana farklı bir sonuç vermiyor olabilir. Daha farklı ve güzel sonuçlar görmek için büyük adımlar atman gerekecek. Bugün maddi konularda büyük değişimler görmek isteyebilirsin.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

23 Kasım Pazartesi 2020 – Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Emek verdiğin konuların bir sonuca vardığını görmek isteyeceksin bugün. Bu konularda aceleci davranabilir ve somut sonuçlara odaklanabilirsin. Ancak kendine zaman tanımak ve bir şeylerin gerçekleşmesi için beklemek senin için daha iyi olacak. 

Sağlık

Egzersiz programını gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Sana bir sonuç sağlayıp sağlamadığını görmek ve bu programı geliştirmek için zaman ayırabilirsin. Sana daha iyi gelecek sporlara yönelebileceksin bugün. 

Aşk

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek için güzel bir gündesin. Bazı hisleri artık sadece içinde taşımak istemeyeceksin. Bunu dile getirmek ve karşındaki insanın düşüncelerini öğrenmek önceliğin olacak. 

Para

Maddi konularda büyük ve önemli adımlar atmak için acele etmemelisin bugün. Kendini toparlamak ve ileriyi düşünerek hareket etmek senin için yeterli olmalı. Masraflara girmek için acele etmemelisin.

Etiketler :
ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER