3 Kasım Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

3 Kasım Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
3 Kasım Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 01 Kasım 2020 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 3 Kasım Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 3 Kasım Salı 2020

3 Kasım Salı 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Genel

Bugün halletmen gereken bazı işlere vakit ayırabileceksin. Bir süredir aklını meşgul eden, halledilmesi gereken ancak ertelediğin konular varsa bugün bunları bir düzene koyabilir ve daha rahat edebilirsin. Sorumluluklarını halletmek sana daha iyi gelecek. 

Sağlık

Mutfağa daha fazla girmen gerekiyor olabilir. Bugün bunun için bir adım atabilirsin. Daha sağlıklı tarifler öğrenmek ve kendin için yemekler yapmak sana daha iyi gelecek. Bugün yediklerine dikkat etmelisin. 

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkinin sana mutluluk sağlamadığını düşünebilir ve bu durumu değiştirmek isteyebilirsin. Seni üzen bir ilişkiyi bitirmek ve kendini korumaya almak için daha kararlı hissedebilirsin bugün. 

Para

Geleceğini düşünerek hareket etmen gereken bir gün olabilir. Birlikte çalıştığın kişilerin sana destek olduğunu mu yoksa tamamen seni sürüklediklerine mi karar verebilirsin. İleride kimle iş yapıp yapmak istemediğini düşünebilirsin bugün.

3 Kasım Salı 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Genel

Bugün yeni insanlarla tanışabilir ve arkadaş çevreni genişletebilirsin. Farklı bakış açılarına sahip insanlarla daha fazla iletişim kurmak sana daha yapıcı bir enerji sağlayabilir. Bugün bazı konulardaki düşüncelerin değişebilir. 

Sağlık

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek ve kahkaha atmak strese karşı önlem almanı sağlayabilir. Eğer son zamanlarda kendini sürekli gergin hissediyorsan bugün keyifli bir aktiviteye yer açman daha iyi olabilir. 

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni bir insan ile yakınlaşabilirsin. Flörtleşmek ve güzel muhabbetlere girmek enerjini yenileyebilir. Aşka bakış açını değiştirecek, keyifli bir insan ile sohbet edebilirsin bugün. 

Para

Daha fazla para kazanabilmek için etrafında olan biteni iyi anlaman gerekebilir. Bazı konularda daha fazla araştırma yapman ve kendini geliştirmen gerekebilir. Öğrenme ve kendini yenileme konularına öncelik vermelisin.

3 Kasım Salı 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Genel

Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsin İş ve kariyer konularında daha farklı düşünmen gerekebilir. Zor ve önem gerektiren konularda kararlar alman gerekebilir. Gün içerisinde zihnini çalıştırman ve dikkatli olman gereken bir gün olacak bugün. 

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığını ön plana alarak kararlar almak ve bunun için harekete geçmek enerjini yenilemen için güzel bir adım olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek almak istediğin önemli kararlarda daha farklı düşünmene vesile olabilir. Daha yapıcı olmak ve daha dikkatli davranmak için bu desteğe ihtiyacın olabilir bugün. 

Para

Bugün birlikte iş yaptığın insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Kendini doğru ifade etmek ve karşındaki insanla aynı sayfada olmak sana daha güzel getiriler sağlayacak bugün.

3 Kasım Salı 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Genel

Aşk ve ilişki konularına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu konularda alacağın kararlar ve atacağın adımlar hayatındaki mutluluğun gidişatını etkileyebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insana kapılarını açabilirsin. 

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için hayatında neleri değiştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Daha sağlıklı tercihler yapmak ve günlük rutinini ona göre ayarlamak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. 

Aşk

Romantik düşünceler, aşk ve ilişki konularındaki fikirler gününü meşgul edebilir. Bu konularda daha açık olacağın bir gün. Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir gün geçirmen ve mutlu olman olası. 

Para

Parasal konularda daha güzel getiriler sağlamak için evden dışarı çıkman gerekecek bugün. Evde bir şeyler bekleyerek para kazanman mümkün olmayabilir. Bugün daha aktif olmalı ve insanlarla konuşmalısın.

3 Kasım Salı 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışman olası. Bu kişinin arkadaşlığı sana güzel etkiler sağlayabilir. Eğer yalnızsan ve aşk konularında yenilik arıyorsan bu kişi sana bu ışığı yakabilir. Heyecanlı ve güzel bir gün geçirebilirsin bugün. 

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak, enerjini yükseltmek için ihtiyacın olan bir hareket olabilir. Stres ve zihinsel yorgunluklarla başa çıkmak için kendine vakit ayırman gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki fikir ayrılıklarını sonlandırmak için iyi bir gün olabilir. Bugün birbirinizi daha iyi anlayabilir ve fikirlerinize daha fazla değer verebilirsiniz. Daha iyi anlaşacağınız bir gün olacak. 

Para

Yatırım konularına özen gösterebilirsin bugün. Harcamalardan çok birikimlere odaklanmak güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Birikim ve kazanç konuları ön plana çıkacak bugün.

3 Kasım Salı 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Genel

Sevdiğin insanlara destek olmak isteyeceğin bir gündesin. Ancak kendini bu konuda çok fazla yormamalısın. Bazı insanların senin bu desteğini kötüye kullanmasına izin vermemeli ve gördüğün değer kadar değer vermeye dikkat etmelisin. 

Sağlık

Gün içerisinde farklı konularla ilgilenirken kendine yeteri kadar vakit ayıramayabilirsin. Enerjini toplamak ve kafanı dinlendirmek için kendine zaman ayırman önemli olabilir. Bir süreliğine de olsa kendin için zaman ayırmalısın bugün. 

Aşk

Bugün kendini biraz karamsar hissedebilirsin aşk konularında. Ancak kendi enerjini yüksek tutmak bu konuda daha güzel gelişmeler görmeni sağlayabilir. İçine kapanmamalı ve kendini dış etkilere açmalısın. 

Para

Disiplin ve iyi kararlar almak seni güzel bir düzlüğe çıkarabilir. İstikrarlı hareketler ve paranın nasıl harcanacağına dair göstereceğin özen maddi konularda rahat etmeni sağlayacak bugün.

3 Kasım Salı 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Genel

Bugün başkalarına destek olmak için söz verirken dikkatli olmalısın. Günü kendine ayırman ve farklı şeylere odaklanman olası. Tutamayacağın sözler vermek yerine kendi mevzularına odaklanmak daha iyi olabilir. 

Sağlık

Enerjinin sürekliliğini sağlamak için tükettiğin gıdalara ve içtiğin su miktarına dikkat etmen gerekecek. Kendine daha iyi bir yeme planı hazırlamak ve sindirim sistemini yormayacak gıdalar tüketmek sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişinin seni mutlu etmediğini düşünüyorsan ve bu kişi sana sürekli olarak bazı şeylerin daha iyiye gideceğini söylüyorsa dikkatli olman gerekebilir. Bugün ilişkiler konusunda kafanı toparlamalı ve kendi geleceğin için düşünmelisin bazı şeyleri. 

Para

Bugün parasal konularda dikkatli düşünmek için iyi bir vakit bulabilirsin. Önceliğini kazanç konularına verebilecek ve nasıl bir gelir elde edeceğini hesaplamak isteyebilirsin. Yeni bir strateji geliştirmen olası bugün.

3 Kasım Salı 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

3 Kasım Salı 2020 – Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Genel

Aile üyelerinin senden istekleri olabilir bugün. Etrafındaki herkesin senden bir beklentisi olabilir. Ancak bu durumda kendi sınırlarını dikkatle çizmen sana daha iyi gelecek. Çevrendekilerin isteklerine göre hareket etmemelisin bugün. 

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı veya günlük rutin hazırlamak için güzel bir enerji bulabilirsin. Daha sağlıklı tercihler yapmak ve bu tercihleri bir rutine dökmek için içinde bir kuvvet bulacaksın. Bu güzel enerjiyi dikkatli değerlendirmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek isteyeceksin bugün. Ancak sevdiğin kişinin de seni mutlu etmesi gerektiğini unutmamalısın. İlişkilerin tek taraflı olmadığını ve her iki tarafın da birbirine sevgi göstermesi gerektiğini hatırlamalısın bugün. 

Para

Bugün parasal mevzularda sana tavsiye veren insanları dinlemek isteyebilirsin. Çevrendeki kişilerin maddi konular ile alakalı durumlarını kendine örnek alabilir ve bu yoldan ilerlemek isteyebilirsin.

3 Kasım Salı 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Genel

Güne enerjin yüksek bir şekilde başlayabilirsin. Ancak enerjini tek seferde tüketmemeli ve gün içerisinde halletmen gerekenleri planlayarak yola çıkmalısın. İş bölümü yapmak seni bu sıkıntılardan kurtarabilir. 

Sağlık

Stres ve zihinsel yorgunluğa karşı önlem alman gereken bir gündesin. Hayatını zorlaştıran şeylere odaklanmak yerine stres atmak için fırsatlar kollamak sana kendini daha iyi hissettirecek. 

Aşk

Aşk konularında dikkatli düşünmen gereken bir gün. Kendi kafanı dinlemek, iç sesini dinleyerek hayatın için kararlar almak aşk konularında nasıl düşündüğünü de etkileyecek bugün. Eskisinden daha farklı düşünebilirsin. 

Para

Bugün maddi konularda kendini aşmak isteyeceksin. Gerek kazanç gerekse harcamalar konusunda daha iyisini yapmak senin için önemli olabilir. Parasal konularda yeni yollar izleyebilirsin.

3 Kasım Salı 2020 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Genel

Bugün senin için havada aşk kokusu var. Bu tür konulara daha fazla öncelik vermen olası. Gün içerisinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğinle daha keyifli bir vakit geçirebilirsin. Bu tür etkilere kendini açman gerekecek. 

Sağlık

Yorgunluklara ve bağışıklık konularına dikkat etmen gerekecek. Enerjini yüksek tutmak ve mikroplara karşı direncini artırmak için sıcak içeceklere vakit ayırabilirsin. Bol su tüketimi de sana bu konuda fayda sağlayabilir. 

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisi ile tanışabilirsin bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı düşüneceksin. Romantizm söz konusu olunca kendini daha iyi hissedebilir ve bu konulara daha rahat yönelebilirsin. 

Para

Bir işten ne kadar para kazanabileceğini tam olarak görmek için çevrendeki insanlara da dikkat etmen gerekebilir. İş ortamındaki insanlarla arandaki uyum bugün daha fazla gündeme gelebilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

3 Kasım Salı 2020 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Genel

İçinde bulunduğun ortamı değiştirme fikri seni sarabilir. Yeni bir ortama girme, ev konularında farklılıklar düşünme seni biraz oyalayacak bugün. Eğer yeni bir eve çıkmak istiyorsan bugün daha fazla enerji verebilirsin bu konuya. 

Sağlık

Fiziksel aktivitelerini artırman gereken bir gündesin. Kendi enerjini daha olumlu şeylere yönlendirmen gerekiyor olabilir. Daha aktif olmak ve egzersize önem vermek hem zihnini hem de vücudunu çalıştıracak. 

Aşk

Hoşlandığın kişinin fikrini öğrenmek isteyebilirsin bugün. Bu kişinin senin hakkında neler hissettiğini görmek, aranızda gerçekleşebileceklere odaklanmak seni biraz hayallere itebilir. Karşındaki kişi ile direkt iletişim kurmak sana daha iyi gelecek. 

Para

Bugün maddi konularda herkesi memnun etmeye çalışmamalısın. Kendi isteklerine ve önceliklerine özen göstermek ve herkes için kendini hırpalamamak önemli olacak senin için.

3 Kasım Salı 2020 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Genel

Etrafındaki insanların sana daha fazlasını, daha iyisini söz vererek seni kandırmalarına izin vermemelisin. Kendi araştırmalarını yapmalı ve olan bitene balıklama atlamamalısın bugün. Kandırılmaya müsait olabilirsin. 

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri kendini toplaman için etkili olabilir. Kaslarını ve ciğerlerini aynı anda çalıştırmak sana çok daha iyi bir enerji katacak. Bugün dışarıda hareket etmeye özen göstermelisin. 

Aşk

Bugün keyifli bir gün geçirebilirsin aşk konusunda. Yeni insanlarla tanışmak, güzel muhabbetler etmek ve keyfine bakmak olası senin için. Ancak büyük ve güzel bir aşk için biraz daha beklemen gerekebilir. 

Para

Bazı şeyleri görmezden gelmeye meyilli olabilirsin bugün. Maddi konulardaki sıkıntılar da buna dahil. “Her şey yoluna girecek” demek yerine nasıl yoluna gireceğini dikkatle kendine açıklaman gerekebilir.

Etiketler :
ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER