Ankara Büyükşehir Belediyesi, 4 ilçede yer alan gayrimenkullerini ihaleyle satacak. | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 4 ilçede yer alan gayrimenkullerini ihaleyle satacak.

GoogleNews Abone ol
Ankara Büyükşehir Belediyesi, 4 ilçede yer alan gayrimenkullerini ihaleyle satacak.
Bu haber 31 Ekim 2020 - 9:00 'de eklendi

Mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 8 adet gayrimenkul, düzenlenecek ihaleyle satılacak. Söz konusu gayrimenkuller; Keçiören, Altındağ, Yenimahalle ve Sincan ilçelerinde yer alıyor.

Gayrimenkuller için düzenlenecek ihalenin 12 Kasım 2020 günü Hipodrom Caddesi‘nde yer alan Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında yapılacağı bildirildi. 

Satışa sunulan gayrimenkuller; konut alanı, ticaret alanı ve ticari rekreasyon alanı niteliği taşıyor.  İhalede gayrimenkuller tek tek satılacak.

FİYATLAR 1 MİLYON SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında Keçiören ilçesinde 3 adet ticari rekreasyon alanı nitelikli gayrimenkul bulunuyor. Kamil Ocak Mahallesi’nde yer alan gayrimenkullerin muhammen bedelleri 2 milyon 055 bin TL ile 2 milyon 236 bin TL arasında değişiyor.

Yenimahalle ilçesinde de 3 adet gayrimenkul satışta. Mehmet Akif Ersoy ve Susuz mahallelerinde yer alan gayrimenkullerin muhammen bedelleri, 1 milyon 800 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişiyor.

Altındağ ilçesinde 1 milyon 107 bin TL muhammen bedelle konut alanı imar tipli gayrimenkul satışa sunuldu. Sincan Fatih Mahallesi’nde ise 1 adet ticaret alanı satışa sunuldu. 3 bin 998 metrekare büyüklüğe sahip bu gayrimenkul için 11 milyon 994 bin TL muhammen bedel belirlendi.

12 Kasım 2020 günü Hipodrom Caddesi
12 Kasım 2020 günü Hipodrom Caddesi

KAPALI TEKLİF SUNULACAK

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden ihaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, ihalenin 2886 sayılı Kanunun 36’ıncı maddesi gereğince kapalı zarf usulü ile yapılacağı bildirildi. İhaleye ilişkin tüm detayların Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanlığı’ndan öğrenilebileceği kaydedildi.

ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER