Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump'ı Unutmadı! her şey için Teşekkür etti! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump’ı Unutmadı! her şey için Teşekkür etti!

GoogleNews Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump’ı Unutmadı! her şey için Teşekkür etti!
Bu haber 11 Kasım 2020 - 9:30 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump’a gönderdiği mesajda, “Türkiye-ABD ilişkilerinin ortak çıkar ve değerlerimiz temelinde gelişmesi için ortaya koyduğunuz samimi ve kararlı vizyon için teşekkür ederim” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump’a mesaj gönderdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, Trump’a gönderdiği mesajda, seçimlerin dost ve müttefik Amerika Birleşik Devletleri halkı için hayırlı olmasını diledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

“Resmi seçim sonuçları ne şekilde tecelli ederse etsin, son dört yıllık Başkanlık döneminizde, Türkiye-ABD ilişkilerinin ortak çıkar ve değerlerimiz temelinde gelişmesi için ortaya koyduğunuz samimi ve kararlı vizyon için teşekkür ederim. Ülkelerimiz arasındaki tarihi dostluk, ortaklık ve müttefiklik ilişkilerinin bu güçlü zemin üzerinde daha da ilerletilmesi karşılıklı çıkarlarımızın bir gereği olup, Türkiye olarak önümüzdeki dönemde de bu yönde her türlü çabayı sarf edeceğimizden emin olmanızı isterim.

Bu vesileyle, her zamanki sıcak dostluğunuz için bir kez daha içtenlikle teşekkür eder, Amerika Birleşik Devletleri halkının barış ve refahı için en içten dileklerimi iletirim.”

ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER