Irmak Arıcı Kimdir? | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Irmak Arıcı Kimdir?

ABONE OL
Bu biyografi 22 Ağustos 2020 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Irmak Arıcı Kimdir?

Son dönemde şarkıları ile oldukça sevilen Irmak Arıcı kimdir? Irmak Arıcı 31 Temmuz 1996 tarihinde Çankırı’da dünyaya gelmiştir. Aslan burcu olan Irmak Arıcı, 1.68 cm boyunda ve 52 kiloya sahiptir. Kendi röportajında ise aslen İzmirli olduğunu söylemiştir.

Irmak Arıcı, Veteriner Fakültesi mezunu olmuştur. Müziğin kendisine zevk verdiğini söyleyen başarılı şarkıcı müziğe giriş yapmıştır. İnsanların kalplerine misafir olmanın gururunu yaşadığını söylemektedir.

Irmak Arıcı

Irmak Arıcı; ilk olarak kendi Youtube kanalı üzerinde ve beste, sözleri kendisine ait olan “gece gibi gönlün” şarkısı ile büyük bir çıkış yapmayı başarmıştır. Bu şarkı ile tam olarak 4 günde 9.7 milyon izlenmeye ulaşmıştır.

Irmak Arıcı, bu müthiş yükselişin ardından Mustafa Ceceli ile birlikte seslendirmiş olduğu “Mühür” isimli şarkı ile 70 milyondan fazla izlenme oranına ulaşmıştır. Hatta Mühür isimli bu şarkıyı bir ihanet haberini aldıktan hemen sonra yazmıştır.

Başarılı sanatçı Irmak Arıcı‘nın 100’den fazla bestesi bulunmaktadır. Ve bu bestelerin tamamını da aynı kişiye yazdığını söylemiştir. Aynı zamanda bir Sezen Aksu hayranı olan Irmak Arıcı; Ezhel ve Norm Ender dinlemekten de keyif almaktadır.

ABONE OL
DİĞER BİYOGRAFİLER