Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı

GoogleNews Abone ol
Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı
Bu haber 13 Kasım 2020 - 10:30 'de eklendi

Xiaomi‘nin bugün yaptığı konferansta bir çok yeni cihaz tanıtıldı ve onlardan birisi de Mi Electric Scooter Pro 2 oldu. Xiaomi, Scooter Pro 2 ile kullanıcılara rahat bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı

Scooter Pro 2 ile birlikte kullanıcılar tek şarjda 45 Km‘lik bir menzile sahip olacaklar. Bir scooter için oldukça güzel bir mesafe. Ayrıca Scooter 25 Km/s hızla gidebiliyor ve yüzde 20 eğimli bir yolu tırmanabiliyor. Xiaomi, bu scooter’ı ile birlikte güvenliğe daha fazla önem verdiğini duyurdu.

Güvenlik testi TÜV Rheinland tarafından yapıldı. Scooter’da önde ve arkada E-ABS Diskli çift fren sistemi, aşınmaya ve yırtılmalara karşı darbe emici pnömatik lastikler, yüksek parlaklığa ve 10 metreden fazla bir menzile sahip ön far, fren lambası, önde ve yanlarda reflektörler bulunuyor.

Ayrıca Scooter’da 300 W‘lık güçlü bir motor bulunuyor. Merdiven gibi engellerle karşılaştığınızda Pro 2’yi katlayıp taşıyabiliyorsunuz.

Mi Electric Scooter Pro 25499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satılacak.

Mi Electric Scooter 1S

Scooter 1S, tam şarjda 30 Km bir menzile sahip olacak. Ayrıca 25 Km/s hızla gidebilecek ve yüzde 14 eğimli bir yolu tırmanabilecek. Pro 2 ile aynı dış özelliklere sahip olan Scooter 1S, 250 W‘lık bir motora sahip.

Mi Electric Scooter 1S, 4499 TL‘den başlayan fiyatlarla satılacak.

haber kaynak : Shiftdelet
yazar:Alpatürk Şahin

ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER