Silivri'de doğayla iç içe bir yaşam sunan Villa'de PIAR projesinde satış dönemi başladı. | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Silivri’de doğayla iç içe bir yaşam sunan Villa’de PIAR projesinde satış dönemi başladı.

GoogleNews Abone ol
Silivri’de doğayla iç içe bir yaşam sunan Villa’de PIAR projesinde satış dönemi başladı.
Bu haber 29 Ekim 2020 - 9:00 'de eklendi

Arizon Yapı’nın hayata geçirmeye hazırlandığı “Villa’de” markasının ilk ürünü olan Villa’de PIAR projesi, İstanbul’un son yıllarda gözde ilçesi Silivri’de kuruluyor. Projede satış süreci başladı.

Villa'de PIAR projesi
Villa’de PIAR projesi

Bahçeli doğa evleri konseptiyle kurulan Villa’de PIAR projesinde toplam 42 konut oluşturuluyor. Konutlar; 1+1 müstakil villa, 2+1 müstakil villa ve 3+1 müstakil villa olma özelliği taşıyor.

Projedeki 1+1 villaların büyüklükleri 150 metrekare bahçe içinde ve 47 metrekare brüt alan, 2+1’lerin büyüklükleri ortalama 250 metrekare bahçe içinde 92 metrekare brüt alan, 3+1’lerin büyüklükleri ortalama 270 metrekare bahçe içinde 100 metrekare brüt alan olacak şekilde tasarlanıyor.

UYGUN FİYATLAR DİKKAT ÇEKİYOR

Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olmanın mümkün olduğu Villa’de PIAR projesinde lansman avantajlarıyla satışlar başladı. Projedeki lüks villaların fiyatları 390 bin TL ile 780 bin TL arasında değişiyor.

Konut teslimlerinin Haziran 2021 döneminde başlaması hedeflenen projede örnek villalar ziyarete açıldı. Silivri’nin Balaban bölgesinde inşa edilen projenin ortak sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, peyzaj, otopark, kameralı güvenlik sistemleri yer alıyor.

“TÜRKİYE’DE İLK”

Villa’de PIAR projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Arizon Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özden, “Devam etapları ile sayı artacak olmasına karşın 42 satılabilir ev sunması itibariyle bu projemiz özelinde alıcılarımızı lüks bir butik site konseptiyle buluşturacağız. Villa’de PIAR, hem genel hatlar hem de projenin tamamında kullanılan malzeme yapısı itibari ile sunduğu konsept ile salondaki tavan yüksekliğine bağlı minimal görünümüne karşılık yeterli alanları da kullanıcıya sunmasıyla tam olarak fiyat performansının karşılığını veriyor. Villalarımız aynı zamanda Türkiye’de ilk defa bahçeli, çok özellikli ve loft bir villa ve bahçeli ev konseptini kendi içerisinde oluşturmuştur” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER