TOKİ tarafından Bursa ve Aydın'da yatırım fırsatı sunuldu. | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

TOKİ tarafından Bursa ve Aydın’da yatırım fırsatı sunuldu.

GoogleNews Abone ol
TOKİ tarafından Bursa ve Aydın’da yatırım fırsatı sunuldu.
Bu haber 20 Kasım 2020 - 8:30 'de eklendi

Türkiye genelinde kentsel dönüşüm ve sosyal konut üretme faaliyetlerine devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yeni proje çalışmalarının yanı sıra daha önce hayata geçirilen projelerde de satış süreci yürütüyor.

TOKİ Bursa Orhangazi ve TOKİ Aydın İncirliova projelerinde yer alan toplam 83 adet konut, uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Konutlar için başvurular başladı.

BURSA’DA 155 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA KONUT SAHİBİ OLMA ŞANSI

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde hayata geçirilen projede 44 adet konut satışa çıkarıldı. Konutlar için başvurular başlarken son başvuru tarihi olarak 27 Kasım günü belirlendi. Yatırımcılar Ziraat Bankası aracılığıyla başvurularını iletebilecek.

TOKİ Bursa Orhangazi projesinde satışa sunulan konutlar 2+1 daire tipi şeklini taşıyor. Projede konut fiyatları 155 bin TL ile 195 bin TL arasında değişiyor.

Yatırımcılar projeden yüzde 12 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olabiliyor. Konutların aylık taksitleri 519 TL ile 957 TL arasında değişiyor. Yatırımcılara 180 ay vade 240 ay vade seçenekleri sunuluyor. Öte yandan söz konusu konutlar için 4 Aralık günü kura çekimi yapılacak.

AYDIN’DA 39 KONUT SATIŞTA

TOKİ Aydın İncirliova projesinde yer alan 39 adet 2+1 konut için başvurular başladı. Projede son başvuru tarihi olarak 27 Kasım günü belirlendi. 3 Aralık günü ise noter huzurunda yapılacak kura çekiminde hak sahipleri belirlenecek.

Satışa sunulan konutlar için uygun fiyat politikası benimsendi. Konutların fiyatları 168 bin TL ile 194 bin TL arasında değişiyor. Talep edilen peşinat tutarı ise 20 bin TL seviyesinden başlıyor.

TOKİ Aydın İncirliova projesinde satışa sunulan konutların aylık taksitleri 951 TL seviyesinden başlıyor. Yatırımcılara 180 ay ve 240 ay vade seçenekleri de sunuluyor.

ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER