Yenitepe İzmir projesinde ticari üniteler satışa çıkıyor | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Yenitepe İzmir projesinde ticari üniteler satışa çıkıyor

GoogleNews Abone ol
Yenitepe İzmir projesinde ticari üniteler satışa çıkıyor
Bu haber 29 Ekim 2020 - 13:34 'de eklendi

İzmir’in gelişmekte olan ilçesi Karabağlar’da inşa edilen Yenitepe İzmir projesi, karma konsept yapısını taşıyor. Nuhoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projede yer alan ticari üniteler için ön talep toplama dönemi başladı.

Yenitepe İzmir projesinde 25 adet dükkan ve mağaza yer alıyor. Bu ticari ünitelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor. Öte yandan ticari ünitelerin yeme-içmeden teknolojiye kadar birçok sektöre uygun olarak tasarlandığı belirtildi.

55 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Yenitepe İzmir projesinde 20 blokta toplam bin 533 adet konut bulunuyor. Konutlarda inşaat çalışmaları sürerken kalan konutların satış süreci de devam ediyor.

Yenitepe İzmir projesi
Yenitepe İzmir projesi

Uzundere bölgesinde kurulan Yenitepe İzmir projesi, avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. İzmir Fuarı’na komşu noktada olan proje havaalanına ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

“YÜKSEK KAZANÇ SAĞLAYACAK”

Yenitepe İzmir projesinde satışa hazırlanan ticari üniteler hakkında değerlendirmeler yapan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, dükkanlar için yoğun talep olduğunu belirterek, “Özellikle ailelerin oturmasına yönelik daire satışlarının gerçekleştiği, yeni fuar alanı ve çevre yolunun hemen yanında bulunan Yenitepe İzmir’in ticari üniteleri çok yakında satışa çıkacak. Yeme-içmeden teknolojiye, planlı bir mağaza karmasıyla oluşturulan 25 adet mağaza ve dükkanın büyükleri, 60 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiklik gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Projelerinde ticari ünitelerin yatırım değerinden bahseden Nuhoğlu, “Yüksek kazanç ve yatırım fırsatı sağlayacak ticari ünitelerimizle ilgili mağaza karması planımızı oluşturduk. Çok yakında ticari ünitelerimizi de satışa sunacağız. Şimdiden talepleri toplamaya başladık” diye konuştu.

ABONE OL
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER