19 Şubat Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

19 Şubat Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
19 Şubat Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 17 Şubat 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 19 Şubat Cuma 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 19 Şubat Cuma 2021

19 Şubat Cuma 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

günün genelinde partnerinin ya da çevrende bulunan sevdiklerinin duygusal değişimlerinden etkilenebilir, konsantre olmakta zorlanabilirsin. Akşamüzeri oluşacak Başak burcu dolunayıyla; çalışma koşullarında değişim, detay gerektiren işler, yaratıcılık ve duyarlılık gerektiren konular hayatında önem kazanabilir.

19 Şubat Cuma 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

ailenle ilgili konulara bir süreliğine ara verip, romantik konulara yönelebilirsin. Dolunay; yaratıcılık ve sanatsal konularda birçok fırsat alanı yaratırken, hobilerine ağırlık vermen ve bu alanların sorumluluğunu alıp disiplinli çalışmalar içerisine bulunman mümkün olabilir. Duygusal kararlarını aceleye getirmemelisin.

19 Şubat Cuma 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

sorumluluğunu üstlendiğin işleri kendine özgü yöntemlerin ve yaratıcılığınla çözümlemen mümkün. Gelişigüzel çalışmalardan ziyade titiz ve derin araştırmalara girebilir, geçmişte sürüncemede kalmış konuları netleştirebilirsin. Kariyer hedeflerine giden yolda yardım alabilir, hayallerini yapılandırabilirsin.

19 Şubat Cuma 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 duygusallığın yakınlarının içinde bulunduğu maddi ve manevi konularına dâhil olmana yol açabilir. Daha önceden başlatmış olduğun iletişim ve ticarete dayalı konularına hız verip, somutlaştırabilirsin. Bir takım yazılı ve sözlü anlaşmaların realitesini de sorgulayabilmelisin.

19 Şubat Cuma 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

  çevrendekileri ikna etmek için söylediğin söylemler, bir rekabet ortamı oluşturarak maddi bir boyuta taşınabilir. Dolunay; becerikli olduğun alanlarda yetenek ve yaratıcılığını kullanmana imkân verirken, uzun zamandır emek verdiğin çalışmanın maddi getirisinden uzun vadeli faydalanabilirsin.

19 Şubat Cuma 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

akşamüzeri burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, Şubat ayının ilk günlerinde aldığın karar ve başlangıçları destekleyebilir. Plan ve projelerini daha sağlam temeller üzerine kurabilir ve hayatına yön verebilirsin. Romantik ilişkin ve maddi gelirlerin tatmin edici olmaya başlayabilir. Fiziksel ve ruhsal yeniliklere açık bir dönemdesin.

19 Şubat Cuma 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

 sosyal çevrenin etkisinde kalarak hassaslaşabilir, enerjinin içe dönmesiyle kendi kendine stres yaşatabilirsin. Bilinçaltını ve sağlığını etkileyecek olan Dolunay; bazı sağlık sorunlarının olabileceğini vurgulamakta. Gizli saklı işler ve bilgin dâhilinde olmayan konular için uyanık olmakta yarar var.

19 Şubat Cuma 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

sabah saatlerinde çevrendeki insanlara karşı inisiyatifli olmakta zorlanabilir, bir memnuniyetsizlik duygusu içerisinde olabilirsin. Hedef ve dostluklar evinde oluşan Dolunay; özel ilişkini daha hareketli ve hoşgörülü kılabilir. Hedef ve hayallerine ulaşabilir evrenin desteğini de yanında hissedebilirsin.

19 Şubat Cuma 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Şubat ayının başlarında kariyer alanında yapmış olabileceğin girişimin sonucunu alabilirsin. Bugün toplum içerisinde çok da rahat edemeyebilir, adeta havadan nem kapabilirsin. Dolunay; kariyer alnında ve aile hayatındaki dengelerin ince bir çizgide olabileceğini vurgularken, empati kurarak hoşgörülü olman için seni uyarıyor.

19 Şubat Cuma 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

önümüzdeki birkaç gün, yaratıcı çalışmaların, sosyal medya paylaşımların, reklam ve promosyon çalışmalarında ve eğitim verdiğin alanlarda takdir toplayıp, fark edilmen mümkün. Başak burcunda oluşacak olan Dolunay; hukuki meselelerinde, uzaklarla olan yazılı ve sözlü iletişiminde seni ve ileriyi gören görüş ve fikirlerini destekliyor.

19 Şubat Cuma 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün iç güdülerine yenik düşebilir, mantığının onaylamadığı kararlar alabilir, ardından pişmanlık duyabilirsin. Ortak kaynaklar evinde oluşacak olan Dolunay; alacaklarını toparlamanda, borçlarını ödemende ve yapılandırmanda, ruhsal ve manevi içerikli bir seyahat planında yardımcı olabilir.

19 Şubat Cuma 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

bugün burcuna geçen Güneş ve karşıt burcunda oluşacak Dolunay; önümüzdeki süreçte hayat dinamiklerine destek olup, fırsatlar getirebilir. Hayalini kurduğun hedefe ve statüye ulaşabilir, iş ortaklıklarından kazançlı çıkabilir, partnerinle arandaki dengeyi sağlayabilirsin.

19 Şubat Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER