21 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

21 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
21 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 19 Ocak 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Ocak Perşembe 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 21 Ocak Perşembe 2021

21 Ocak Perşembe 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

sabaha karşı oluşan Tam Ay Tutulmasıyla ilişkinde ve bulunduğun arkadaş gruplarında yön değişikliği yapabilirsin. Yetenekli olduğun alanlara yönelebilir, yaratıcılığını yeni girişimlerinde kullanabilirsin. Aile ve kariyer hayatını dengede tutabilmelisin. Gün içinde şanlısın ancak kontrolsüz risklerden uzak durmalısın.

21 Ocak Perşembe 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

yeni bir gelecek ve farklı bir potansiyel peşine düşebilir ve eyleme geçmek istekli olabilirsin. Ay Tutulmasının etkisiyle ailen ve yuvanı ilgilendiren konularda değişim yapmak için gerekli motivasyonu bulabilir, yeni bir ev fikrine sıcak bakabilirsin. Ortak kazançların artarken, kariyerinde daha görünür olabilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

bugün uzaklardan ya da yakın arkadaşlarından gelebilecek haberler, önemli ve heyecanlı olabilir. Ay Tutulmasıyla birlikte özel veya eğitim amaçlı seyahatlere gidebilir, ticari iş birliklerinde bulunabilirsin. Yakınlarınla iletişimin hızlı ve aktif olabileceği gibi bazılarıyla arana mesafe koyabilirsin. Ufak tefek kazalara da açık bir dönemdesin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

kariyerinle ilgili gelebilecek sürpriz haberlerle iş değiştirmek isteyebilir veya yeni bir işe başlayabilirsin. Kazanç, yetenek ve öz değer evinde oluşan Ay Tutulması bu alanlarda bir takımlar fırsatlar getirebilir. Zam alabilir veya bir gayrimenkulden kaynaklı gelir elde edebilirsin. Bu ara duygusallığın, harcamalarını artırabilir.

21 Ocak Perşembe 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

güne duygusal anlamda hassas ve kendini yönsüz hissederek başlayabilirsin. Burcunda oluşacak olan Tam Ay Tutulması hayat dinamiklerindeki yapı taşlarında bir takım değişim ve dönüşüm yapman için ihtiyacın olan desteği verebilir. Romantik ilişkilerin, akademik kariyerin ve iş birliklerin şanslı ve sürprizlere açık olabilir.

21 Ocak Perşembe 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 sorumluluk duyduğun konular, hassasiyetini arttırabilir. Gizli saklı olan konu ve olaylar da ilgini çekebilir. Ay Tutulması iç dünyana dönmeni, kendinle ilgili farkındalık ya da yetenek geliştirmeni ve özellikle ruhsal sağlığınla ilgilenmeni sağlayabilir. Kazançlarını arttırma yönünde sıra dışı fikirler de üretebilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

arkadaşlarınla yapacağın güzel sohbetler canını sıkan durumlardan uzaklaşmanı sağlayabilir. Ay Tutulması, partnerin, bağlı bulunduğun gruplar, hedef ve ideallerinle ilgili seni daha özgür kılan kararlar almanı sağlayabilir. Sosyalliğin getirdiği sürpriz fırsatların yani sıra hayat hedeflerini de yeniden belirleyebilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

kariyer hedeflerine odaklanabilir, hayatını sağlam ve kalıcı bir temel üzerine oturtmak için girişimci olabilirsin. Fırsatları ve şansını olumlu kullanmalısın. Tepe evinde oluşan Ay Tutulmasıyla hayatına yeni bir prestij ve statüyle devem edebilirsin. Kariyer hayatındaki olumlu gelişmeler maddi kaynaklarını arttırabilir.

21 Ocak Perşembe 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

hayallerini gerçekleştirmek için sürpriz fırsatlar karşılaşabilirsin, seçimlerini iyi yapmalısın. Gün içinde oluşan Ay Tutulmasıyla önümüzdeki dönem içerisinde medya yayıncılık, eğitim ve teknolojiye bağlı işlerde radikal kararlar alabilir, hayatına yeni ekleyeceğin bir bakış açısıyla devem edebilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 ekonomik konuda daha önceden yapmış olduğun hataları yenilememek adına, bütçeni ihtiyaçlarına göre ayarlaman gerekebilir. Ay Tutulmasının etkisiyle uzun süredir maddi ve manevi anlamda zorlandığın veya kriz yaşadığın alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabilir, borç ve alacaklarını toparlayabilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bulunduğun sosyal alanlardan gelebilecek sürpriz teklifle yeni bir iş birliğine girebilir, farklı alanlarda deneyim kazanmak isteyebilirsin. Karşıt burcunda oluşan Ay Tutulmasının etkisiyle ilişkilerini daha farklı bir seviyeye taşıyabilir, sana destek veren danışmanlarla çalışabilir, taşınma ve yer değişikliği yapabilirsin.

21 Ocak Perşembe 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 uzun zamandır ödeme zorluğu çektiğin bir borcu kapatma fırsatı bulabilir ve yakınlarından destekler alabilirsin. Ay Tutulmasının etkisiyle yeni bir iş projesinde yer alabilir, organizasyonları üstlenebilirsin. Çalışma hayatındaki olumlu gelişme, kabuğunu kırmanı, kendine güvenmeni ve daha fazla değer vermeni sağlayabilir.

Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER