24 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

24 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
24 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 22 Şubat 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Şubat Çarşamba 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 24 Şubat Çarşamba 2021

24 Şubat Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

güne maddi kaynaklarınla ilgili endişelerle başlayabilirsin. Kendi içinde yaşadığın bu durum; çevrendeki insanların söyledikleri veya söylemedikleri konularda bile kriz yaşamana neden olabilir. Gün sonunda etkisini kaybeden bu zorlu enerji, yeni bir bakış açısı geliştirmene ve empati kurmana yardımcı olabilir.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

özgüveninle bulunduğun ortamlarda ön plana çıkabilirsin. Görüş ve düşüncelerin; bulunduğun çevrenin dönüşüm ve yapılanma ihtiyaçlarına destek olabilir, kendine de başkalarına da faydan dokunabilir. Diğer taraftan, özel ilişkilerinde sahiplenme ve kıskançlık sorunları yaşaman mümkün.

24 Şubat Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

özgüveninle bulunduğun ortamlarda ön plana çıkabilirsin. Görüş ve düşüncelerin; bulunduğun çevrenin dönüşüm ve yapılanma ihtiyaçlarına destek olabilir, kendine de başkalarına da faydan dokunabilir. Diğer taraftan, özel ilişkilerinde sahiplenme ve kıskançlık sorunları yaşaman mümkün.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 sabah saatlerinde duygusal konularda iniş çıkışlar yaşaman ve ani tepkiler vermen mümkün. Kıskançlık ve aşırıya kaçan tavırların hem heyecan hem de gerilime neden olabilir. Enerjini yaratıcı alanlarda kullanabilir, hobilerin veya sevdiklerinle birlikte olabilir, araştırma içerisinde olduğun konuları derinlemesine inceleyebilirsin.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

bir süredir beklediğin maddi konulardaki haberler aile yakınlarından gelebilir. Günün büyük bir çoğunluğunu ailenle veya evinde geçirmek isteyebilir, içsesini dinleyerek deneyimlerini arttırabilirsin. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunu gündem olabilir.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

sabah saatlerinde yapabileceğin kısa mesafeli yolculuklarda gerginlik yaşayabilirsin. Son günlerde aldığın kararların üzerinden geçebilir, kendini yanlış ifade ettiğini görerek düzeltme yoluna gidebilirsin. Yakınlarına veya partnerine olumlu destek sağlayacak fikirler verebilir, somut değerler üretmelerine yardımcı olabilirsin.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

güne duygusal olarak gergin, yapılacak işlere odaklanmış olarak ve sorumluluk bilinciyle başlayabilirsin. Kazancınla ilgili endişelerin öğleden sonra gelebilecek güzel bir haberle giderilebilir. İşinle ilgili yeni bir gelişme, maddi ve manevi çıkarlarını koruyan şartlar taşıyabilir.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

dünün karamsar ve şüpheci enerjilerinden uzaklaşarak güne motivasyonun yüksek başlayabilirsin. Kişisel isteklerini rahatlıkla ifade edebilir, hedeflerin için yaratıcı destekler bulabilir, romantik ilişkilerini de coşkuyla yaşayabilirsin. Fiziksel görümünde ufak tefek yenilikler yapmak isteyebilirsin.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

sabah saatlerinde kendinle ilgilenip iç sesini dinlemek, yarım kalan işlerini tamamlamak isteyebilir veya merak ettiğin konuları araştırabilirsin. Zihnini meşgul eden ve seni kaosa zorlayan bir takım olayları büyütmek yerine, ruhsal çalışmalar yapabilir manevi yönünü doyurabilirsin.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

romantik ilişkilerinde geleneksel yapından ve alışkanlıklarından vazgeçemiyor olabilir, kıskançlığında bile kontrolü elden bırakmayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde hayatı keyifli ve eğlenceli bir bakış açısıyla yakalayabilir, hedeflerine tutkuyla bağlanabilirsin. Hayata dört elle sarılman başkalarını da heveslendirebilir.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

hafta sonunda evinle ilgili bir takım değişiklikler yapmak, tadilat ve dekorasyon işleriyle ilgilenmek isteyebilir, ailen için güvenliği ön planda tutabilirsin. Edindiğin deneyim ve becerileri hayata geçirip, sorumluluğunu alarak yeni bir haftaya başlama planı içerisinde olabilirsin.

24 Şubat Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

dün yaşamış olabileceğin kaosun ardından uzaklardan gelebilecek haberle hem keyfin hem de motivasyonun artabilir. Vizyonunu gerçekleştirmek için ekip çalışmalarına yönelebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Şuan her şey mükemmel olmasa da içindeki huzur ve sükûnet ne yapman gerektiğini içgüdüsel olarak hissettiriyor olabilir.

24 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER