27 Şubat Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

27 Şubat Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
27 Şubat Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 25 Şubat 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 27 Şubat Cumartesi 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 27 Şubat Cumartesi 2021

27 Şubat Cumartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

görüş ve düşüncelerini savunurken fazla fanatik davranabilir, beklentilerini yüksek tutabilirsin. Hevesle girişimlerde bulunmak isteyebilir, iletişimde bulunduğun kişilerle abartılı tartışma ve konuşmalar yapabilirsin. Ancak içinde bulunduğun koşullarda gerçek bilgiye ulaşman zor olabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün karşına çıkan fırsatlar iyimser duygularla dolmanı ve ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat başlangıçlar yapmak için uygun ortam henüz oluşmadı. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için attığın adımlar kontrolünde olmayan olaylardan dolayı engellenebilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

bugün karşındakilerden beklentilerin çok yüksek olabilir, kendine fazla güvenerek harekete geçmek isteyebilirsin fakat abartılı beklentiler hayal kırıklıklarına da neden olabilir. İş ve sosyal hayatındaki girişimlerinde iniş çıkış yaşayabilir ancak aldığın desteklerle ilerleme kaydedebilirsin.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

çalışma arkadaşlarının desteğiyle yeni projelerde yer alabilir, işlerinin kolay ilerlemesinden cesaret alarak gereğinden fazla görev üstlenebilirsin. Arada karşılaşacağın küçük aksilikleri kolaylıkla bertaraf edebilirsin ama doğru seçimleri yapabilmek için daha çok araştırma yapmalısın.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

yaşamdan keyif alabileceğin, özgüvenle harekete geçerek risk alacağın bir gündesin. Özellikle finansal konularda fazla iyimser davranabilir, seçim yapmak yerine her şeyi bir arada isteyebilirsin. Kariyerine yönelik girişimlerde bulunurken biraz daha sağlamcı davranmalısın.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

ev gezmeleri yapmak ya da misafir ağırlamak, tüm zamanını ailene ayırmak isteyebilirsin. Sana fırsat gibi görünen yatırım ve gayrimenkul alım satımında fazla hevesli davranmamalısın. İş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler ikilemde kalmana hatta hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

  iletişim trafiği ve sosyal medya paylaşımlarının yoğunluğu başka bir işe zaman ayırmana engel olabilir. Yakın çevrenle program yapabilir, uzun yolculuklara çıkma planları yapabilir, sana keyif verecek eğitimlere katılmak isteyebilirsin. Fakat bugün imzalanacak anlaşmalarda ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün yeteneklerine odaklanabilir, maddi konularla ilgili fazla iyimser düşünceler içine girebilirsin. Henüz şartlar tam kıvamına gelmemiş olsa bile geleceğe dair bir sürü plan yaparak karşılığı olmayan harcamalar yapabilirsin. Küçük anlaşmazlıkları kulak arkası ederek bildiğini okumak isteyebilirsin.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 bugün yemeyi, içmeyi, eğlenmeyi abartarak yaşamak isteyebilir, aldığın riskleri hesaba katmadan doyasıya duygularının peşinden gidebilirsin. Ailenin uyarılarını dikkate almadığın için ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Birçok alana birden bölünmen kararsızlık yaşamana ve ikilemde kalmana neden olabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

yalnız kalmak ve kafa dinlemek istesen de gelen haberlerden dolayı kafan karışabilir, kararlarını sürekli değiştirebilirsin. Çok çaba sarf etmeden düşmanlarına karşı başarı kazanabilir, kendi içinde korkularınla baş edebilirsin ancak harekete geçmek için yarını beklemende fayda var.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün yaşanan gelişmeler seni heveslendirebilir ve geleceğe dair hedeflerinle ilgili adımlar atmak isteyebilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşlarla keyifli bir süre geçirebilir, görüşlerini çevrenle paylaşabilirsin. Fakat ekonomik konularda beklentilerin karşılanmayarak hayal kırıklığına yol açabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

iş ve aile hayatı arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsin fakat bir yandan da karşına çıkan kariyer fırsatlarından dolayı heyecanlanıp bir an önce harekete geçmek isteyebilirsin. Bugün gireceğin toplantılarda ve görüşmelerde iyimserliğin çevrendekileri etkileyeceğinden gidişat olumlu olabilir.

27 Şubat Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER