28 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

28 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
28 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 26 Şubat 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 28 Şubat Pazar 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 28 Şubat Pazar 2021

28 Şubat Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Hizmet ettiğiniz konularda ve iş alanlarınızda bazı hassaslıklar ve sıkışıklıklar oluşabilir. Yine sağlığınıza bu dolunayda çok dikkat etmeniz gerekecek. Bu hafta işlerinizin kalıcı fikirlerle desteklendiğini görecek ve uzun soluklu adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Biraz farklılık, esneklik ve disiplinle istediğiniz işleri devreye sokmanız için harika bir dönem.  Haftasonu diğer insanlar için birşeyler yapmak isteyeceksiniz. Merhametiniz ve sevginiz insanlara gönül kapınızı daha fazla açmak istemenize neden olabilir. Yine bu ihtiyacınız farkında olmadan size yanlışlar yaptırabilir. Gizli cemiyetler, dernekler ve gruplarla bir işiniz varsa yanıltıcı etkilere karşı çok dikkatli olmalısınız.

28 Şubat Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

şk hayatınız önemli bir olgu haline gelebilir ya da aşk hayatınıza bu süreçte duygusal sebepler nedeniyle dikkat etmek durumunda kalabilirsiniz. Birkaç gün boyunca, sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan gelecek bir etkiyle; aşk hayatınızda önemli hassaslıklar oluşabilir ya da hiç beklemediğiniz bir şekilde aşkı bulabilirsiniz. Bir diğer olasılık da çocuklarınızla ilgili konu ve olayların daha fazla artmaya başlaması olabilir. Bu Dolunay’da sosyal çevre ilişkilerinizi ve aşk hayatınızı iyi dengelemeye özen gösterin. Bu hafta özellikle iş hayatınızda alacağınız parasal desteklerle, sizi daha fazla harekete geçirecek fikirlerin peşinden giderek yeni tekniklere, yeni konulara, yeni konuşmalara açık olacaksınız. Önemli bir iş bağlantısı varsa, Cumartesi günü yapmaya özen gösterin. Haftasonu, başkalarına, özellikle sosyal çevrenize yardım etmek önem kazanmaya başlıyor.

28 Şubat Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

ilevi alanlarda, emlakla ilgili konularda duygusal kararlar gündeminizde olacak. İlgi alanınızı işinize daha fazla yöneltmişken vaktinizi ailenize harcamak durumunda kalmanız, her iki taraf arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğinin altını çizmekte. Çarşamba günü, gelecekle, ortaklaşa iş konularıyla ilgili alanlarda önemli sonuçlar, önemli anlaşmalar, kalıcı adımlar söz konusu olabilir. Cumartesi ve Pazar günleri iş ve kariyer alanlarında bir yandan duygusal olacaksınız, bir yandan da yaratıcılığınız yüksek olacak. Sanatsal işlerle uğraşanlar için kendilerini ortaya koyabilecekleri bir dönem. Bir anlamda sezgileriniz de artacak. Kariyerinizde ve işinizde sezgilerinize yönelik bir iş yapıyorsanız bu süreçte iç sesinizi ve altıncı hissinizi iyi kullanmaya çalışın.

28 Şubat Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Onların hayatındaki önemli olayların ve kararların sizin hayatınızı da etkilediğini görebilirsiniz. Kısa bir yolculuk, sizin bazı planlarınızı altüst edebilir ya da akrabalarınız veya kardeşlerinizden birinin hayatı için yapmanız gereken bir fedakarlık, sizin işlerinizi zorlaştırabilir. Yani yakın çevrenizde olup biten olaylarla ilgili temalarda hassas birtakım oluşumlar, bu Dolunay’da gündeminizde yer edecek.  Bu hafta, iş hayatınızda önemli, kalıcı, adımlar atılabilir. Planlı ve sorumlulukla hareket edecek ve işlerinizi kolay halledeceksiniz.  Bu haftasonu, gelecek olan haftanında da kararları devrede olabilir. Özellikle önemli atılımlar, girişimler altındaysanız, bir anlaşma yapmayı düşünüyorsanız, bir sponsorluk anlaşması ya da bir parasal anlaşma olacaksa biraz gerçekçi olmaya özen gösterin zira çok çabuk hayallere kapılarak hayal dünyanızın genişliğiyle hareket etmeye meyillisiniz.

28 Şubat Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Tam da bir ödemeye yoğunlaşmışken elinize bir para geçebilir ama gelen para gidebilir. Bu yüzden bu Dolunay’da parasal konularda hassaslıklara açık olmalısınız. Bu hafta  aşk hayatınızda düşündüklerinizi etkili bir şekilde uygulamak önem kazanıyor. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla üzerinde konuştuğunuz konuları uygulamaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda sanatsal ve kreatif işleriniz varsa önemli bir anlaşma haftasonu devreye girebilir. Pazar günü, parasal konularda dikkatli olmalısınız. Yardımsever, fedakar etkileriniz yüksek olacak. Bu da parasal işlerinizde kolay kandırılmalara, aldanmalara, yanlışlıklara neden olabilir.

28 Şubat Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Özel hayatınızla kişisel hayatınız arasında iyi denge kurmanız gerekebilir. Özellikle sağlığınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına ve yaşayacaklarına ayırdığınız vakti, belki de kendi özel hayatınıza ayırmalısınız. Duygu iniş çıkışlarına ve hassaslıklara açıksınız. Bu hafta  aileniz için yapılması gerekenlerin, günlük rutin işlerin, sorumluluklarını üzerinizde hissedeceksiniz ve maddi anlamda da ailenize gereken desteği göstereceksiniz. Davranışlarınızdaki birtakım değişimler iş hayatınıza olumlu yansıyabilir ve önemli bir anlaşmanın altına imza atabilirsiniz. Haftasonu  özel hayatınızda karşı tarafa karşı biraz yumuşak davranabilirsiniz. Fedakarlıklarınız artabilir, sevdiğiniz insanı daha farklı gözlerle algılamak isteyebilirsiniz.

28 Şubat Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Bu yüzden bu Dolunay’da beklenmedik birtakım hassaslıklara, gerginliklere hazır olmalısınız. Geçmiş konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili birtakım verilere ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlar, kısmetinizle oynayabilirler. Bu süreçte hayatın kontrolü sizin elinizde olmayacak. Bu yüzden bu süreçte sakin olup olayları kontrol etmeden ilerlemeye çalışmalısınız. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Bu Dolunay’ı, kötü alışkanlıklarınız varsa bu alışkanlıkları geride bırakmak için kullanabilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz plan ve projeleriniz için kalıcı sonuçlar doğuracak işleri karşınıza getirebilir. Özellikle partnerinizle beraber atacağınız adımlar ve girişeceğiniz işler açısından haftasonu olumlu. Evlilikle, ilişkinizi bir üst aşamaya taşımakla ilgili birtakım fikirleriniz varsa güzel kararlar devreye girecek.

28 Şubat Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ufak tefek stresler ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çevrenizi bu kadar kullandığınız, şansların sosyal çevrenizden karşınıza çıktığı bu süreçte, bazı dengeleri de iyi korumak önemli olmalı. Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Bu hafta  aile hayatınızdaki konuşmaların karşılığını alacaksınız. Yine ev alım-satım konularında Çarşamba ve Cumartesi günleri şanslı tarihler. Bu Pazar, aşk hayatınızda kendinizi bırakmaya, hayal kurmaya, kandırmaya, aldanmaya açık bir zaman dilimi olacak. Sevdiğiniz insanı gözünüzde fazlasıyla yüceltebilir, enerjinizin çok fazla yüksek olmamasından kaynaklı olarak onunla sadece gezmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz.

28 Şubat Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Aile ilişkilerinize bu kadar odaklandığınız bir dönemde kariyerinizdeki güzel gelişmeler, beklenmedik konu ve olaylar maddi anlamda elinizi bollaştırabilir, sizi çok mutlu edebilir. Bir yandan da kariyerinizde beklenmedik hassaslıklarla da karşılaşabilirsiniz. Bu hafta iletişim, reklam, satış, pazarlama alanında kalıcı işlere imza atmak, hayatınızı ilgilendiren konulara yönelmek için harika olabilir.  Hafta sonu yakın çevrenizle beraber keyifli, eğlenceli, yaratıcı aktiviteler içine girebilir ve onlarla kısa gezilerde bulunabilirsiniz. Aile hayatınızda biraz daha fedakâr etkilerle haftaya başlayacaksınız. Bazı noktalarda ailenizin sizi yanıltmasına, izin vermemelisiniz.

28 Şubat Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Seyahatleriniz bu dönemden sonra artabilir, bir iş seyahati karşınıza gelebilir. Eğitimsel konularda tekliflerinizi uygulamak ve nihai kararlar almak için bu Dolunay’ı kullanabilirsiniz. Parasal konularda güzel getiriler, sağlam ve kalıcı anlaşmalar bu hafta devreye girebilir. Haftasonu, yakın çevrenizdeki insanların hayatına daha hassas, daha yumuşak, daha şefkatle yaklaşabilirsiniz. Bir taraftan da iletişimsel konularda yaratıcılığınız üzerinizde olacak, bir şekilde bu sanatsal özelliklerinizi ve yaratıcılığınızı etkili bir şekilde yakın çevre olaylarınızda ve iletişimsel konularda kullanmasını bileceksiniz.

28 Şubat Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Banka, alacak, verecek, kredi, vergi, faizle ilgili alanlarda önemli konular, duygusal temalar ortaya çıkabilir. Tam da parasal konularda iyi bir sürece girdiğiniz düşünürken ortaya çıkacak bir borç veya ödeme, size sıkıntılı zamanlar yaşatabilir. Bu Dolunay’da ortaklaşa parasal konularda birtakım hassaslıklar yaşayabilirsiniz.Bu hafta sosyal ortamlarda çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız güçle fikirlerinizi, planlarınızı ve düşüncelerinizi kalıcı ve sağlam bir zemine oturtabilir ve önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Keza hayata bakış açınız oldukça esnek. Haftasonu ise parasal konularda dikkatli olun, harcamalarınızı kontrol edin ve bilinçli hareket etmeye çalışın.

28 Şubat Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hassas birtakım kararlar karşınıza gelebilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu süreçte eşinizin ya da partnerinizin hayatındaki oluşumlar sizi zorlayabilir. Kendi hayatınız ve karşı tarafın hayatı arasındaki dengeyi iyi kurmaya özen gösterin. Bu hafta  bazı fikirleriniz, patronlarınız ve sizi destekleyen olgun, tecrübeli insanlardan yana etkili olacak. Yine bu süreçte önemli bir anlaşma karşınıza gelebilir. Parasal konularda beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle elinize para geçebilir ya da ticari anlaşmalar karşınıza gelebilir. Haftasonu  kişisel hayatınızda birtakım kararsızlıklar, yanılgılar, belirsizlikler oluşabilir. Bir yandan da sanatsal işle uğraşıyorsanız çok şanslı ve yaratıcı etkiler altındasınız. Hisleriniz çok kuvvetlenecek.

28 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER