6 Ocak Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

6 Ocak Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
6 Ocak Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 04 Ocak 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 6 Ocak Çarşamba 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 6 Ocak Çarşamba 2021

6 Ocak Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Genel

Bugün sevdiğin kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Ancak hemen aklına kavga gelmesin. Yeni şeyler öğrenmek ve diğer insanların duygularını daha iyi anlamak için iyi bir şansın olacak.

Sağlık

Vücuduna daha fazla dikkat etmek isteyebileceğin bir gün. Özellikle dışarıda vakit geçireceksen üşütmemeye ve vücudunun direncini düşürmemeye çalış. Sıcak içecekler tüketmeyi unutma. 

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin dikkatini çekmek isteyebilirsin. Eğer seninle ilgilenilmediğini düşünüyorsan görünüşünü değiştirmek ve daha farklı görünmek isteyebilirsin. Kendine ne kadar güvendiğini karşı tarafa yansıtman gerekebilir. 

Para

Bugün parasal konularda sınırlarını bilerek hareket etmen gerekebilir. Bazı planlar yapacak olursan elindeki miktara göre davranmalı ve “ne de olsa alacağım var” diye düşünmemelisin.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Genel

Bugün etrafında olan bitene çok daha fazla dikkat etmen gereken bir gün. Sadece sana söylenenlere değil, konuşulmayan şeylere de dikkat etmelisin. Genel olarak havayı koklamak sana gözden kaçırdığın bir şeyi hatırlatabilir.

Sağlık

Günlük hayatın koşuşturmasından dolayı sağlığını ihmal etmen olası. Bugün vücudunun direncinin düşmediğinden emin olmalısın. Yoksa hiç beklemediğin bir anda enerjin düşebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmakta zorlanıyorsan bugün onu araman gerekebilir. Aranızdaki iletişimin artması için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek bugün. Ancak bu durum ikinize de yarayacak. 

Para

Maddi konularda kafana yatmayan bir şeyler varsa etrafındakilerle paylaşmalısın. Senin de dahil olduğun bir programda yapmak istemediğin bir harcama olduğunda açıkça dile getirmen gerekebilir bugün. Bazı şeyler plan aşamasındayken müdahale etmen gerekebilir.

6 Ocak Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Genel

Bugün daha aktif olmak ve elindeki işleri bitirmek için ekstra bir çaba sarf etmen gerekecek. Enerjinin düştüğünü hissettiğin anda daha dikkatli olmalısın. Gözden kaçırmak istemediğin şeyler varsa ertelemek iyi bir seçenek olabilir.

Sağlık

Yeşil sebzeleri daha fazla tüketmen gereken bir dönemden geçiyorsun. Vücudundaki negatif etkiyi atmak için daha sağlıklı beslenmen gerekiyor. Ayrıca zihnen yorgun hissedersen bugünden önlemini alman gerekebilir. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile güzel vakitler geçirebileceğin bir gün. Eğer bir ilişkin varsa, karşındaki kişiyle daha samimi olabilir ve aranızda konuşulmamış olan şeyleri geride bırakabilirsiniz bugün. O yüzden mutlaka sevdiğin kişiye zaman ayırmalısın. 

Para

Parasal konularda kendine güvenerek bir karar alman gerekebilir. Bugün, harcamalar söz konusu olduğunda, etrafındaki insanlara göre hareket etmemeye çalış. Kendine göre bazı kararlar alırsan masraflarını kontrol etmen kolaylaşacak.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Genel

Arkadaşlarından birisi ile aranda bir gerginlik yaşanabilir bugün. Kendi hayatında halletmesi gereken bir konuya odaklanırken seninle daha az vakit geçirebilir. Bunu kişisel algılamamalı ve o senden destek isteyene kadar çok fazla karışmamalısın.

Sağlık

Vücudunun daha sağlıklı olması için öz disiplinini sağlaman gerekiyor. Kendini sıkmadan, vücudunun ihtiyacı olan değişimleri yapmaya başlamak bugün senin önceliğin olsun. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile bazı ciddi konuları konuşman gerekebilir. Aklına hemen kavgalar gelmesin. Sadece aranızda fikir birliğinin sağlanması için gerekli bazı konuşmalar olacak bunlar. Günün sonunda birbirinizi daha iyi anlamış olacaksınız. 

Para

Harcamalar söz konusu olduğunda mantığın ile hareket etmen gerekecek. Etrafında yaşanan olaylara duygusal yaklaşarak masraflarını kısamazsın. Bugün hayır demeyi öğrenmen gerekiyor.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Genel

Bugün etrafındaki kişilerle aranda gerçekleşecek olan konuşmalara dikkat etmen gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemeli ve kendini açık bir şekilde ifade edebilmesin. Çok ciddi meseleler konuşmamaya çalış bugün.

Sağlık

Etrafındaki kişilere daha fazla zaman ayırdığın zaman kendini ihmal edebiliyorsun. Bugün, kendini ihmal etme ve önceliği kendi sağlığına ver. Kafanı toparlamak için biraz dinlenmen gerekebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişinin seni sinirlendiren bazı yönleri ağır basabilir bugün. Onu güzellikle uyarman gerekebilir. Her ne olursa olsun işi yokuşu sürmeden sakince halletmen gerekecek. 

Para

Maddi konularda gücünün yetmediğini düşündüğün bir konu varsa etrafından destek almaktan çekinmemelisin. Bugüne kadar etrafındaki insanlar için yaptıkların, senin zor zamanında sana destek olmak isteyen insanların birikmesini sağladı. Para konusunda çaresiz hissetmemelisin.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Genel

İlgilenmen gereken işlerin yoğunluğu bugün seni biraz gerebilir. Enerjini düşürecek insanlarla muhatap olmak zorunda olman seni yıldırmasın. Sevdiğin insanlar sana destek olmak için bekliyor olacak.

Sağlık

Zihinsel olarak kendini gergin hissettiğin bir gün olabilir. Böyle durumlarda kendi başına bazı şeyleri çözmektense dostlarından destek isteyebilirsin. Bazen sadece derdini anlatmak bile vücudunun gerginliğini atmanı sağlar. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Ona karşı artık eskisi gibi hislerinin kalmadığını düşünebilir. Bu yanlış anlaşılmayı kaldırmak ve ona duyduğun hisleri belli etmek için güzel bir gün. 

Para

Bugün harcamalarına tekrardan bakman gerekebilir. Fark etmediğin ufak tefek bazı masrafları kısmak için yeni bir plan yapabilirsin. Parasal konularda kendine güvenerek kararlar alman gerekecek.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Genel

İşine odaklanmakta zorlanacağın bir gün. Kafanda birden fazla fikrin olması ve birden fazla meseleye aynı anda odaklanmak seni yorabilir. O yüzden bugün bir iş planı yaparak ortadan kaldırman gereken mevzuları sıraya koyabilirsin.

Sağlık

Vücudunun verdiği sinyalleri daha dikkatle görebileceğin bir gün. O yüzden bugün olabildiğince dikkatli davranman gerekecek sağlığın için. Canını sıkan bir durum olmaması için bugünden önlem almayı düşünebilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Günün yorgunluğunu onunla atmak sana daha iyi gelecek. O yüzden bugün ikinizi de yormayacak planlar yapın. 

Para

Hayatta her şeyi paraya bağlamamak gerekiyor. Sana kazanç getirmiyorsa göz ardı ettiğin bazı olaylar, bugün senin ihtiyacın olan güzel enerjiyi sağlayabilir. O yüzden bazı konulara sadece parasal boyutu ile yaklaşmamaya çalışmalısın bugün.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Genel

İstediğin konuya kolaylıkla odaklanabileceğin bir gün. Bir süredir halledilmeyi bekleyen mevzular varsa bugün bunlara el atabilirsin. Kafanı sıkan şeyleri çözmek için enerjin yüksek olacak.

Sağlık

Enerjinin yükseleceği bir gün. Bu yüksek enerjiyi daha iyi egzersizler yaparak harcaman, ileride sağlığın için daha iyi olacak. Bol bol hareket etmek ve daha aktif olmak sana kendini daha iyi hissettirecek. 

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyeceğin bir gün. Aranızda güzel konuşmaların yaşanabilir. O yüzden mutlaka sevdiğin kişiye biraz vakit ayır bugün. 

Para

Bugün evin için bazı masraflar yapman gerekebilir. Söz konusu olan evin olduğunda masrafı kısmaman gerekecek. Daha sonradan sana sıkıntı yaratabilecek masrafları bugünden halletmeye çalışmalısın.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Genel

Dostlarınla arandaki muhabbetin seni gerebileceği bir gün bugün. Çok fazla duygusal davranmadan ve fazla tepki vermeden, sakince onları dinlemen gerekiyor. Bazı konularda ortak çözümler bulmak için bu sakinliği koruman gerekebilir.

Sağlık

Duygusal olarak uçlarda yaşayacağın bir gün. Kendini bir anda çok iyi hissederken bir anda üzgün bulabilirsin. Bu dengesizliği atmak için zihnini dinlendirmen gerekiyor. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmen gerekiyor olabilir bugün. Aranızdaki yanlış anlaşılmaları düzeltmek için sakince konuşabileceğiniz ortamlarda görüşmek size çok daha iyi gelecek. 

Para

Etrafındaki insanların dikkatini para ile çekebileceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Parasal konularda insanların seni kullanmasına izin verme. Kesenin ağzını kapaman gereken bir gün.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Genel

Bugün aciliyet gerektiren bir konuyu çözmek için çaba göstermen gerekecek. Bu tür konularda sakin kalmak en önemli şey. Elinden gelenin en iyisini yaparak ortalığın durulmasını sağlayabilir ve günün kahramanı olabilirsin.

Sağlık

Egzersiz yapmakta zorluk çekiyorsan yanına mutlaka bir arkadaşını bulmalısın. İki veya daha fazla kişi olarak katılacağın her türlü aktivite senin enerjini daha da yükseltecek bugün. 

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini daha iyi ifade etmen gerekebilir. Senin sessizliğini ilgisizlik olarak algılayabilir çünkü. O yüzden karşındaki insana karşı daha açık olman gerekiyor bugün. 

Para

Bugün kendin için bazı masraflar yapabilirsin. Bu harcamaları gereksiz olarak görme. Bazen kendin için yapacağın harcamalar seni çok daha iyi bir ruh haline sokar. Bugün kendini biraz daha şımartabilirsin.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Genel

Bugün bir süredir görüşmediğin bir arkadaşın ile karşılaşabilir veya ondan bir telefon alabilirsin. Aranızın açılmasına sebep olan şeylere odaklanmaktan çok birlikte geçirdiğiniz güzel vakitlere odaklanmak daha yapıcı olmanı sağlayacak.

Sağlık

Diyet, her zaman kilo vermek için dikkat edilen bir konu değildir. Bazen iç organların daha iyi çalışabilmesi için bu konulara dikkat etmek gerekir. Bugün, sindirim sistemini çok fazla yormayacak yiyecekler tüketmen genel olarak organlarına daha iyi etki bırakacak. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki muhabbetin nasıl bir yöne gittiğini öğrenmek isteyebilirsin bugün. Ancak karşındaki insanı sıkıştırmaman ve onu zora sokmaman gerekiyor. Bazı konuşmaların kendiliğinden gerçekleşmesi daha iyi olacak. 

Para

Daha fazlasını kazanmak için kendini yormamalısın. Elindeki para sana yeter. Sahip olduğun miktar ile plan yaparsan çok daha güzel sonuçlar elde edersin. Kendini bu konularda sıkmaman gerekiyor bugün.

6 Ocak Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Genel

Acil işleri halletmen gerektiği zaman kafanın karışmamasına dikkat etmelisin. Dikkat dağınıklığı ile çözülmesi gereken mevzuları büyütmen olası. O yüzden bugün çok önemli meseleleri çözmek için acele etmemen gerekiyor.

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmek için yeni programlar yapmayı düşünebilirsin bugün. Kuvvetini kazanmak için birden fazla değişim yapman gerekebilir hayatında. Hiçbir işi şansa bırakmamalı ve kendin için en iyi programı hazırlamalısın. 

Aşk

Hoşlandığın kişiye ne söyleyeceğini bilmek isteyebilir ve daha öncesinden prova yapabilirsin. Bu kişinin ilgilendiği konuları öğrenmek ve onlar hakkında bazı bilgilere sahip olmak, aranızdaki gergin sessizliği kırmak için iyi bir yol. 

Para

Bugün masraflarını planlama günü. Bazı konularda yeni harcama planları yaparak sana zorluk çıkaran maddi kaygıları ortadan kolaylıkla kaldırabilirsin. Bugün planlama yeteneğin çok kuvvetli olacak.

Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER