7 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

7 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

GoogleNews Abone ol
7 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Bu haber 06 Şubat 2021 - 7:30 'de eklendi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 7 Şubat Pazar 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 7 Şubat Pazar 2021

7 Şubat Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

 hayal kurmaya meyilli olduğun, içinde bulunduğun durumu doğru değerlendirmekte zorlanacağın bir gündesin. Yabancı kültürler, akademik eğitim ya da yolculuklarla ilgili seni geliştiren deneyimler yaşayabilirsin. Ancak harekete geçmek ve karar almak istemeyebilir; sadece gözlemci olabilirsin.

7 Şubat Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün hedeflerinin yönünü belirlemekte bazı kararsızlıklar yaşayabilirsin. Kısıtlamalar olmasına rağmen hayallerinin peşinden gitmek isteyebilir ancak abartılı beklentilerden dolayı isteklerine ulaşamayabilirsin. Finansal konularla ilgili koşullar henüz netleşmemiş olabilir.

7 Şubat Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

toplumsal alanda fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin görüş ve isteklerine karşı anlayışlı davranmak isterken hedeflerinden şaşabilirsin. Kariyerinle ilgili girişimlerinde kararsızlıklar ve belirsizlikler ertelemeleri beraberinde getirebilir.

7 Şubat Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bugün oldukça hassas ve kırılgan olabilirsin. Geleceğinle ilgili kararsızlıklar yaşayabilir; ileriye dönük plan yaparken hayalci ve duygusal davranabilirsin. Hayata bakış açını ifade ederken hislerini ön plana çıkarman kalıcı adımlar atmanı engelleyebilir. Verilen sözlere fazla umut bağlamamanda fayda var.

7 Şubat Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

finansal konularda bugün dikkati elden bırakmamalısın. Aldanmaya ve yanılgılara açıksın. Kredi başvuruları gibi konularda evrak eksikliği ya da yanlış bilgi gibi aksilikler çıkabilir. Sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunurken durumu çok abartarak fazla empatik davranabilirsin.

7 Şubat Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

bugün hedeflerine duygusal yaklaşabilir; aile ve eve dair konularda fedakârlık yapabilirsin. İş birliği içinde olduğun kişilerin kararsız tavırları, karşındakilerin doğru bilgi verememesi aldığın kararlardan vazgeçmene neden olabilir. Koşullar netleştikten sonra girişimlerini sürdürebilirsin.

7 Şubat Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün günlük düzenin belirsizliklerle dolu olabilir. Yakınlarına zaman ayırabilir; ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsin. Gelen haberler kafanın iyice karışmasına ve ikilemde kalmana neden olabilir. Çalışma arkadaşlarınla aranda yaşanan yanlış anlamalar karmaşaya yol açabilir.

7 Şubat Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

 gerek romantik gerekse özel ilişkilerinde duygularını fazla abartılı yaşamamalı, beklenti içine girmemelisin. Objektif ve sağduyulu kararlar alamayacağın için karşına çıkan fırsatlara çok iyimser yaklaşabilirsin. Gelirlerini çoğaltmak için attığın adımlar, koşulların belirsizliğinden dolayı ertelenebilir.

7 Şubat Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

evde yaşanan karmaşayla baş etmeye çalışırken dışarıdaki işlerini ihmal edebilirsin. Her işe yetişebileceğini düşünmekten kaçınmalısın. Sadece en acil olan konulara eğilmen ve angaryalardan kurtulman zamanını daha iyi kullanmanı sağlayacaktır. Fazla iyimser düşünerek doğru seçimler yapamayacağın bir gündesin.

7 Şubat Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

bugün sezgilerinden faydalanabilirsin ancak alacağın kararlarda fazla duygusal olacağından sağduyulu davranmakta zorlanabilirsin. Aldığın haberler kafanın karışmasına ve girişimlerinin ertelenmesine neden olabilir. Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili yapmış olduğun planlarda bazı aksamalar yaşanabilir.

7 Şubat Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bugün hayallerin için harcama yapmaktan kaçınmayacak, bütçeni aşmayı umursamadan isteklerinin peşinden gideceksin. Ancak maddi konulardaki belirsizlikleri hesaba katmalı ve fazla iyimser olmamalısın. Geleceğe dair planlarında, değişken koşullardan dolayı gelişmeler umduğun gibi ilerlemeyebilir.

7 Şubat Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

ilham gerektiren çalışmalar yapmak ve duygularına kapılıp gitmek için uygun bir gündesin. Ancak her şeyi bir arada istememeli, seçim yaparak bir konuya odaklanabilmelisin. Kararlarından hemen vazgeçmeyip isteklerini gerçekleştirmek için biraz mücadele etmende büyük fayda var.

Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER