Afyonkarahisar'da 2 kız kardeş aynı gün kayboldu! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Afyonkarahisar’da 2 kız kardeş aynı gün kayboldu!

Afyonkarahisar’da yaşanan Gülsüm Yumuk (15) ve Sevda Yumuk (14) kardeşler aynı gün kayboldu. 4 gündür haber alınamayan kıs kardeşler ekipler tarafından her yerde aranıyor.

GoogleNews Abone ol
Afyonkarahisar’da 2 kız kardeş aynı gün kayboldu!
Bu haber 23 Şubat 2021 - 13:39 'de eklendi

Afyonkarahisar’a bağlı Sülün beldesinde yaşayan biri 15 diğer 14 yaşında olan Gülsüm ve Sevda Yumuk kardeşler 4 gün önce kayboldu. Ekipler geniş çaplı bir arama çalışması başlatırken gözü yaşlı aile kızları için endişeleniyor.

Yumuk ailesi, kızlarını kaybolmadan yaklaşık 10 gün önce Aile ve Sosyal hizmetlere bağlı sevgi evlerinden birine yerleştirdi. Kaldıkları yurttan 19 Şubat günü izin alarak çıkan iki kardeş bir andan ortadan kayboldu. Kızlarının kaybolduğu haberini alan baba Bünyamin Yamuk, (48) durumu hemen jandarmaya bildirdi ve kayıp ilanı verdi. Aldıkları ihbar üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri kayıp kız kardeşleri bulmak için geniş çaplı bir arama çalışma başlattı. 4 gündür kayıp kız kardeşlerden haber alamayan ekipler gidebilecekleri tüm adresleri araştırıyor.

Baba Bünyamin Yumuk, gözyaşları içinde çocuklarının başlarına kötü bir şey gelmeden bulunmasını istediğini söylerken kızları ile hiç bir problemi olmadığını ve şuan sadece çaresizce bekleyebildiğini ifade etti.

Afyonkarahisar’da 2 kız kardeş aynı gün kayboldu!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER