AK Parti Sözcüsü Çelik: Kılıçdaroğlu'nun seviyesiz ifadelerini şiddetle kınıyoruz! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kılıçdaroğlu’nun seviyesiz ifadelerini şiddetle kınıyoruz!

Bu bir muhalefet biçimi değil siyasi ahlaka savaş açmaktır” dedi.

GoogleNews Abone ol
AK Parti Sözcüsü Çelik: Kılıçdaroğlu’nun seviyesiz ifadelerini şiddetle kınıyoruz!
Bu haber 31 Mart 2021 - 0:57 'de eklendi

AK PartKılıçdaroğlu’nuni Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından açıklama yaparak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Çelik, “Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanlığı makamını ve devlet yönetimini ‘karaktersiz’ diyerek seviyesiz ifadelerle hedef almasını kınıyoruz.

Bu bir muhalefet biçimi değil, siyasi ahlaka savaş açmaktır. Milli iradeyi temsil eden makamları bu şekilde hedef almak, siyasi karakter kavramının ne olduğu konusunda bilgisizliğin beyan edilmesidir” dedi.

‘UTANÇ VERİCİ BİR DURUM’

Devlet yönetimi hakkında bu şekilde konuşanların siyasi ahlak konusunda en temel derslere ihtiyacı olduğunu belirten Çelik, “Türkiye’nin hasımlarına ve teröre tek kelime etmeyen, bilakis hasımlarının dilini ve argümanlarını Türkçe seslendirenlerin, ülkemizin milli siyasetini yürüten Cumhurbaşkanlığı makamını kendilerine hedef bellemiş olması utanç verici bir durumdur. Milli iradeyi temsil eden makamları bu şekilde hedef alanlarla siyasi mücadelemizi sürdüreceğiz. Dışarıdaki kara propaganda merkezlerinin diliyle milletin Cumhurbaşkanına saldıranlarla mücadelemiz daha da güçlenerek sürecek” ifadesini kullandı.

DHA

AK PARTİLİ ÇELİK'TEN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER