Antalya'da Kızı için damadını bıçakladı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Antalya’da Kızı için damadını bıçakladı!

GoogleNews Abone ol
Antalya’da Kızı için damadını bıçakladı!
Bu haber 15 Ocak 2021 - 15:03 'de eklendi

Antalya’da eşi Duygu K.’yı rehin alan Mesut K. isimli bir kişi kayınpederi tarafından bıçaklandı. Damat yaralı olarak hastaneye kaldırılırken kızını kurtaran baba ‘Kızımın ölmesini mi bekleseydim’ diyerek kendini savundu.

Antalya’da eşi Mesut K.’nin (30) bıçakla rehin alıp şiddet uyguladığı Duygu K. (30),fırsatını bulup ailesine mesaj atarak yardım istedi. Koşarak eve gelen baba Erdem Ç. (55),binanın önünde damadının bıçaklı saldırısına uğradı. Erdem Ç., elinden aldığı bıçakla damadını iki yerinden yaraladı. Polise teslim olan Erdem Ç., “Ne yapsaydım? Kızımı öldürmesini mi bekleseydim” dedi

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Kızıltoprak Mahallesi’nde, Mesut K. (30) ile eşi Duygu K. (30) arasında bilinmeyen nedenle evde tartışma çıktı.

EŞİNİ REHİN ALIP DARP ETTİ

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine evde bulunan bıçağı alan Mesut K., eşi Duygu K.’yi rehin alıp, darp etti.

“REHİN ALDI” DİYE AİLESİNE MESAJ ATTI

Eşinin kendisini öldürmesinden korkan Duygu K., fırsatını bulup annesine mesaj attı ve eşinin kendisini rehin aldığını yazdı. Bunun üzerine Erdem Ç., kızının evinin bulunduğu sokağa geldi.

BIÇAĞI ELİNDEN ALIP DAMADINI YARALADI

Erdem Ç., binaya girmeye hazırlanırken damadı Mesut K.’nin kendisine doğru geldiğini ve elinde ‘sallama’ diye tabir edilen bıçak olduğunu fark etti. Kendisini korumak isteyen Erdem Ç., damadı tarafından bıçakla bacağından yaralandı. Arbede sırasında bıçağı damadının elinden alan Erdem Ç., Mesut K.’yi boynundan ve başından yaraladı.

YARALANDIKTAN SONRA YARALADI

Kanlar içinde kalan Mesut K.’nin başında beklerken polisi arayan Erdem Ç., durumu anlattı. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri Mesut K.’ye müdahale ederken, Erdem Ç. ise gözaltına alındı. Hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilen Mesut K., ambulansla hastaneye götürüldü.

“ŞİDDETİN DOZUNU HEP ARTIRDI”

Olayın şokunu üzerinden atamadığını belirten Erdem Ç., “Yıllardır kızıma neler yaptı. Kızım sürekli şiddet gördü. Her defasında kızıma ‘Yapma kızım, yuvan bozulmasın’ diye sabretmesini söyledim. O her defasında biraz daha şiddetin dozunu artırdı. Bugün yine bıçakla gelip, kızımı yine darp etmiş.

“KIZIMI ÖLDÜRMESİNİ Mİ BEKLESEYDİM?”

Kızım mesaj atıp, durumu bildirdi. Ben de koşarak geldim. Benim geldiğimi görünce damadım aşağı indi. Bana bıçakla saldırdı. Ben de elinden aldığım bıçakla kendisini yaraladım. Ne yapsaydım? Kızımı öldürmesini mi bekleseydim” dedi.

Antalya’da Kızı için damadını bıçakladı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER