Avcılar İnşaat, Avcılar Exclusive projesini Erken Teslim edecek! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Avcılar İnşaat, Avcılar Exclusive projesini Erken Teslim edecek!

Avcılar İnşaat

GoogleNews Abone ol
Avcılar İnşaat, Avcılar Exclusive projesini Erken Teslim edecek!
Bu haber 24 Ağustos 2020 - 12:57 'de eklendi

İnşaat sektörü 2019 yılında 232 milyar liralık ekonomik büyüklüğe ulaşırken 1.3 milyon insanı istihdam ederek bir rekora imza attı.

Ancak Covid-19 salgını 200’den fazla alt sektörle bağlantısı olan sektörü olumsuz etkiledi.

Avcılar İnşaat ise salgın sürecini başarıyla yönetti. Türkiye’de ilk vakanın tesbit edilmesiyle birlikte Avcılar İnşaat, satış ofisleri ekibini evden çalışma modeline geçirdi. Proje tanıtımlarını online olarak gerçekleştirdi.

Yeni normalleşme ile üst düzey sağlık ve güvenlik önlemleri eşliğinde işbaşı yaptı. 800’ün üzerinde çalışan sayısını rotasyonla beraber 1000’lere çıkardı. Aldığı önlemlerle herhangi bir risk yaşamadan süreci atlattı.

Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, kendilerinden ev, ofis alan yatırımcılara karşı sorumlulukları olduklarını ifade ederek “Pandemi sürecinde hem bu sorumluluğu yerine getirmek için çalıştık hem de onların bize duyduğu güveni karşılıksız bırakmadık.

Yatırımcılarımızın, vadesi gelen borçlarını talepleri doğrultusunda öteledik. Kredi oranlarındaki düşüşe karşın bazıları fiyat artışına giderken biz tam tersi indirim yaparak fiyatlarımızın ulaşılabilir olmasını sağladık.

Tüm bu karşılıklı güven ilişkisiyle Avcılar Exclusive Bayraklı’da planlanandan 8 ay önde gidiyoruz” dedi.

ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER