Demet Şener ve Cenk Küpeli, tek celsede boşandı! İşte ayrılma nedeni.. | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Demet Şener ve Cenk Küpeli, tek celsede boşandı! İşte ayrılma nedeni..

GoogleNews Abone ol
Demet Şener ve Cenk Küpeli, tek celsede boşandı! İşte ayrılma nedeni..
Bu haber 12 Ocak 2021 - 22:59 'de eklendi

Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay’dan ayrıldıktan sonra evlenerek hayatını birleştirdiği Cenk Küpeli’den tek celsede boşandı. Şener ve Küpeli’nin boşanma davası Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde görüldü.

Demet Şener – Cenk Küpeli çifti İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme’sinde bu sabah boşandılar. Büyük bir aşk ile evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu ileri sürüldü.

“ESKİ EŞİN OLARAK TÜM DESTEĞİM VE DUALARIM SENİNLE”

Boşanma davasının ardından Instagram hesabından Demet Şener’le çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşan iş adamı Cenk Küpeli, “Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim” ifadelerini kullandı.

Boşanma hakkında bir açıklama yapmayı tercih etmeyen Demet Şener ise Cenk Küpeli’nin paylaşımını hesabında yayınlayarak şükür emojisi koydu.

AYRILIK MESAJI DİKKAT ÇEKTİ

Çiftin ayrılık sonrası birbirine güzel sözlerle veda etmesi sevenlerini şaşırttı. Küpeli’nin açıklamasını gören bazı sosyal medya kullanıcıları “Bu kadar güzel veda edecekseniz niye ayrıldınız” yorumunu yaptı.

Demet Şener ve Cenk Küpeli, tek celsede boşandı! İşte ayrılma nedeni..
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER