Emlak Konut'un 6 projesinde yer alan gayrimenkullerin satış süreci başladı | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Emlak Konut’un 6 projesinde yer alan gayrimenkullerin satış süreci başladı

Emlak Konut GYO portföyünde yer alan 6 projedeki toplam 14 adet gayrimenkul, e-ihale yöntemiyle satışa sunuldu.

GoogleNews Abone ol
Emlak Konut’un 6 projesinde yer alan gayrimenkullerin satış süreci başladı
Bu haber 27 Mart 2021 - 10:30 'de eklendi

Satışa çıkarılan gayrimenkuller arasında 9 adet konut ve 5 adet ticari ünite bulunuyor.

Satışa çıkarılan konutlar Göl Panorama Evleri, Avrupark, Gebze Emlak Konutları 2. Etap ve Körfezkent projelerinde bulunuyor.

Satışa sunulan 5 adet ticari ünite ise İstmarina, Körfezkent, Emlak Konut Ispartakule Evleri, Göl Panorama projelerinde yer alıyor.

TEKLİFLER 30 MART’TA

Emlak Konut’un e-ihale sistemi aracılığıyla söz konusu gayrimenkullerin satış süreci yürütülecek. Satışa sunulan gayrimenkuller için son teklif verme tarihleri 30-31 Mart ve 1 Nisan olarak belirtildi. 

UYGUN FİYATLAR GÖZE ÇARPIYOR

Emlak Konut’un 6 projesinde yer alan toplam 9 adet konutların brüt büyüklükleri 112 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. Konutların fiyatları ise 425 bin TL ile 1 milyon 808 bin TL arasında değişiyor.

Satışa sunulan ticari ünitelerde de uygun fiyatlar görülüyor. Ticari ünitelerin fiyatları 710 bin TL ile 11 milyon 250 bin TL arasında değişiyor.

PEŞİN ALIMLARDA İNDİRİM

Emlak Konut tarafından e-ihale yöntemiyle satışa sunulan gayrimenkulleri peşin satın almak isteyen yatırımcılara yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda 24 ay vade farksız ödeme, yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda 12’nci ayda yüzde 10 ara ödeme ve kalan tutar için 36 ay vade farksız ödeme, yüzde 40 peşin verilmesi durumunda 12’nci ayda yüzde 10 ara ödeme ve kalan tutar için vade farksız 48 ay taksit imkanı yatırımcılara sunuluyor.

Emlak Konut'un 6 projesinde yer alan gayrimenkullerin satış süreci başladı
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER