Ertelenen Toki'nin 6 ildeki kura çekilişleri bugün başladı | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Ertelenen Toki’nin 6 ildeki kura çekilişleri bugün başladı

GoogleNews Abone ol
Ertelenen Toki’nin 6 ildeki kura çekilişleri bugün başladı
Bu haber 28 Nisan 2020 - 9:16 'de eklendi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın sosyal medya hesabı Twitter’dan yapılan açıklamada, “28-30 Nisan ‘TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları’ Manisa, Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor” ifadesine yer verildi. Paylaşımda, detaylara “http://toki.gov.tr” adresinden, sonuçlara da e-Devlet Kapısı’ndan ulaşılabileceği belirtildi. 

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kuraları başlıyor. TOKİ başvurusu yapan pek çok kişi TOKİ kuraları ne zaman yapılacak? sorusunu merak ediyor. İşte TOKİ kuralarının yapılacağı tarih ve TOKİ kura sonuç takip ekranı! 

TOKİ KURALARI NE ZAMAN YAPILACAK?

100 Bin Sosyal Konut Projesi kuraları 28-30 Nisan’da yapılacak “TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları” Manisa,  Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sosyal medya hesabı Twitter’dan  yapılan açıklamada,  “28-30 Nisan ‘TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları’ Manisa,  Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor.” ifadesine yer  verildi. Paylaşımda, detaylara “http://toki.gov.tr” adresinden, sonuçlara da  e-Devlet Kapısı’ndan ulaşılabileceği belirtildi. 

ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER