Eski sevgilisine mesaj göndermek için arkadaşının boğazına bıçak dayadı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Eski sevgilisine mesaj göndermek için arkadaşının boğazına bıçak dayadı!

Türkiye gündemini şok eden bir olay yaşandı! Eski sevgilisiyle görüşmek için arkadaşını rehin alan bir adam arkadaşının boğazına bıçak dayayarak sevgilisine mesaj gönderdi. Görüntüler sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı.

GoogleNews Abone ol
Eski sevgilisine mesaj göndermek için arkadaşının boğazına bıçak dayadı!
Bu haber 01 Nisan 2021 - 15:11 'de eklendi

Sosyal medya hesaplarında kullanıcıların büyük tepkisini toplayan video ortaya çıktı. Yayınlanan videoda bir kişinin eski sevgilisi ile buluşup görüşmek için arkadaşını rehin aldığı ve arkadaşının boğazına bıçak dayadığı görülürken infial yaratan olay Türkiye’nin gündemine oturdu.

Dün gece yayınlanan videoda iddialara göre Kemal A. isimli bir kişi, rehin aldığı bir kişiyi eski sevgilisiyle görüşmek için boğazına bıçak dayayarak tehdit etti. Görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlayarak eski sevgilisine mesaj gönderen şahsın bu görüntüleri infial yarattı.

Kısa sürede Twitter’ın gündemine düşen ve büyük olay yaratan görüntülerde saldırgan şahsın karşısındaki kişinin boğazına bıçak dayadığı görülürken eski sevgisinin arkadaşına da ‘Ceren gelir misin’ diye söylettiği aynı zamanda tehditler ve küfürler ettiği görülüyor.

Eski sevgilisine mesaj göndermek için arkadaşının boğazına bıçak dayadı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER