Ezgi Mola'yı doğum gününde sevgilisi yalnız bırakmadı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Ezgi Mola’yı doğum gününde sevgilisi yalnız bırakmadı!

GoogleNews Abone ol
Ezgi Mola’yı doğum gününde sevgilisi yalnız bırakmadı!
Bu haber 29 Mart 2021 - 17:53 'de eklendi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile kutladı. 37 yaşına giren Ezgi Mola Instagram hesabından da paylaşım yaptı.

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, 37 yaşına bastı. Sevgilisi Mustafa Aksakkallı da Ezgi Mola için doğum günü pastası yaptırdı.

Instagram hesabından doğum günü pastasıyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ezgi Mola, “Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla” notunu yazdı.

Mustafa Aksakkallı da sevgilisi Ezgi Mola’nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Ezgi Mola, BeStyle dergisine kapak oldu. 37 yaşındaki oyuncu, “15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum” açıklamasını yaptı

“ETRAF NE DER!”


Mola, “Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve daha olgun bir insan yaptı. Herhalde, ‘Kendini beğenmiş’ demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, ‘Etraf ne der’ baskısı koydum kendime. Ama hiç gerek yok böyle otosansürlere” şeklinde konuştu.

Ezgi Mola'yı doğum gününde sevgilisi yalnız bırakmadı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER