Günün Komik Fıkrası – Kaygan Zemin / 7 Ocak 2020 Perşembe | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Günün Komik Fıkrası – Kaygan Zemin / 7 Ocak 2020 Perşembe

GoogleNews Abone ol
Günün Komik Fıkrası – Kaygan Zemin / 7 Ocak 2020 Perşembe
Bu haber 07 Ocak 2021 - 8:30 'de eklendi

Fıkra kültürü iliklerimize kadar işlediğinden dolayı komik bir şeyler aradığımızda aklımıza ilk olarak onlar geliyor. Komik fıkralar da elbette en çok görmeyi, duymayı istediğimiz fıkralar.Bunların hepsi sizi güldürecek dersek yalan olur, bazılarımızın güldüğüne diğerleri gülmüyor.Bugün 7 Ocak 2020 Perşembe, sizlere Özel fıkralar’dan ( Kaygan Zemin – Fıkrası ) iyilerini listelemeye çalışıyoruz.

Günün Komik Fıkrası – Kaygan Zemin!

Bugün7 Ocak 2020 Perşembe – Günün Komik Fıkrası –Kaygan Zemin!

Ava çıkmış adam, başına gelenleri anlatıyormuş:


– “Ormanda ilerlerken, karşıma kocaman bir ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak vakit yok! Silahı bir kenara attığım gibi başladım kaçmaya. Fakat ayı peşimde! Benden hızlı koşuyor.

Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim. O kadar yaklaşmıştı. Derken ayının ayağı kaydı, yere düştü. Fırsat bu fırsat, tabana kuvvet arayı açtım.

Ama ayı toparlandı, kalktı, bana yetişti. Yine nefesi ensemde. Pençesini uzatsa omzumdan yakalayacak. Allah’tan tam o sırada yine ayının ayağı kaydı, yere düştü. Talih bana gülüyor!

Hızımı artırabildiğim kadar artırdım, yeniden arayı beş yüz metre kadar açtım. Allah sizi inandırsın arkadaşlar, ayı yine bana yetişti. Yine nefesi ensemde. Şansa bakın. Ayının tekrar ayağı kayıp yere düşmez mi?”

Serüveni dinleyenlerden biri dayanamamış:


– “Sen de çok yürekliymişsin kardeşim! Hayvan bana üç defa nefesi enseme gelecek kadar sokulsa, çok ayıptır söylemesi, ben korkumdan altıma ederim.”

Avcı dönüp ters ters sözünü kesene bakmış:


– “Lafı karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üstüne bastı da ayağı kayıp yere düştü sanıyorsun?”

Yarınki Fıkramıza’da Bekleriz

ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER