Haluk Levent MEB başta olmak üzere 3 bakanlıkla görüşmeler yapmış! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Haluk Levent MEB başta olmak üzere 3 bakanlıkla görüşmeler yapmış!

GoogleNews Abone ol
Haluk Levent MEB başta olmak üzere 3 bakanlıkla görüşmeler yapmış!
Bu haber 02 Mayıs 2020 - 19:24 'de eklendi

Haluk Levent, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada YKS sınavının tarihiyle ilgili olarak MEB başta olmak üzere 3 bakanlıkla görüşmeler yaptığını duyurdu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un pazartesi günü LGS tarihinin açıklanacağını söylemesinden sonra dikkatler bir başka önemli sınav olan YKS’ye çevrildi.

YKS’nin 25-26 Temmuz tarihinden 27-28 Haziran tarihine alınacağı iddiaları üzerine 1 Mayıs’ta sosyal medyada bir kampanya başlatıldı. #ykstarihinedokunma etiketiyle yapılan paylaşımlar Twitter’da gece saatlerinde 1 milyona ulaşarak Türkiye gündeminin zirvesine yerleşti.

AHBAP’ın kurucusu şarkıcı Haluk Levent, öğrencilerin Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) erkene alınmaması talebi ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşme gerçekleştirdiğini açıkladı.

Konuyla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yapan Levent, “Sabahtan beri AHBAP Başkanı sıfatıyla Milli Eğitim başta olmak üzere 3 bakanlıkla görüşmelerde bulundum. Gençlerin isteklerini beklentilerini belirttim. Pazartesi konu Bakanlar Kurulu’nda. ‘Haluk abi izlenimin ne?’ diyecek olursanız emoji ile belirteyim: 🙂 #ykstarihinedokunma” yazdı. 

ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER