İzmir'de Doktor Maske Uyarısında bulundu, başı Taşla yarıldı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

İzmir’de Doktor Maske Uyarısında bulundu, başı Taşla yarıldı!

GoogleNews Abone ol
İzmir’de Doktor Maske Uyarısında bulundu, başı Taşla yarıldı!
Bu haber 03 Ocak 2021 - 9:30 'de eklendi

İzmir’in Karabağlar ilçesindeki özel bir tıp merkezinin acil servisinde görevli doktor Hüseyin Nacar Mutlugüleçler, iddiaya göre, çocuk hastasını muayene ederken, beraberlerinde bulunan hasta yakını yaşlı kadını maskesini takması yönünde uyardı. Daha sonra ise kadın, çocuğu muayene masasına kirli ayakkabılarıyla çıkardı.

Doktor Mutlugülergeç, kadını bir kez daha uyarmak zorunda kaldı. Muayenenin ardından kadın çocuk ile odadan çıktı. Kısa süre sonra ise çocuğun amcası, muayene odasına girip doktora tepki gösterdi.

TAŞLA SALDIRDILAR

Bağırarak hastane kapısına çıkan amca, arkasından gelen Mutlugüleçler’e yerden aldığı taşı attı. Taşın başına isabet ettiği doktor yaralandı. Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Mutlugüleçler’in yarılan başına meslektaşı olan oğlu dikiş attı.

BAŞINA 8 DİKİŞ ATILDI

Hastane çıkışında gazetecilere açıklama yapan ve başına 8 dikiş atılan Mutlugüleçler, “Güzelce muayene ettim, tedavisini yaptım. Reçetesini yazdım ve ikazlarda bulundum. Güzel şekilde sohbet ederek, ayrıldı.

Derken hastanın yakını olduğunu iddia eden birisi, ‘Sen benim büyük anneme neden bağırıyorsun’ diyerek, geldi. Ben sadece ikaz ettiğimi söyledim ancak tehdit etmeye başladı. Tehditlerden sonra küfürler başladı. Kapının önüne kadar çıktık ve bu arada 155’in aramasını çalışma arkadaşlarıma söyledim.

Kapının önünden gitmesini söyledim. Yerden kaptığı bir taşla bana vurdu.

Kafama bir darbe aldım. Benim oğlum da doktor ve dikişlerimi o yaptı. Ciddi bir yarık var. Yüzümdeki kanamanın resmi de var. Ben hastayı maskesiz olduğu için ikaz ettim, arkasından kirli ayakkabılarla muayene masasına çıkarmaya çalıştı. Ben de ‘Onları çıkarın biz orada bebekleri muayene ediyoruz’ dedim. ‘Kendi yatağınıza ayakkabıyla girer misiniz’ dedim. Bütün hepsi budur. Şikayetçiyim” dedi.

Maske uyarısı yapan doktora taşla saldırdılar! Başına 8 dikiş atıldı

GÖZALTINA ALINDI

Öte yandan, İzmir’de acil serviste koronavirüs nedeniyle bir yakınına maske takması gerektiğini söyleyen doktoru darbeden kişi gözaltına alındı.

İzmir'de Doktor Maske Uyarısında bulundu, başı Taşla yarıldı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER