Koronavirüs testi pozitif çıkan yaşlı kadını kimse damadı almadı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Koronavirüs testi pozitif çıkan yaşlı kadını kimse damadı almadı!

Erzurum’da bir süredir kızının yanında kalan ve rahatsızlanması sonucu hastaneye kaldırılan 82 yaşındaki Sabiha Ulu’nun yapılan koronavirüs testleri pozitif çıktı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen yaşlı kadın, damadı tarafından evden atıldı. Yaşlı kadının sokakta kaldığını gören vatandaşlar ise durumu hemen polise bildirdi.

GoogleNews Abone ol
Koronavirüs testi pozitif çıkan yaşlı kadını kimse damadı almadı!
Bu haber 05 Nisan 2021 - 10:30 'de eklendi

Erzurum merkeze bağlı Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde bir süredir kızının evinde kalan 92 yaşındaki Sabiha Ulu, dün bir anda fenalaştı ve damadı tarafından hastaneye kaldırıldı.

Erzurum Şehir Hastanesi’ne götürülen yaşlı kadına yapılan testlerde koronavirüs salgınına yakalandığı tespit edildi.

İlaçları temin edilip eve gönderilen yaşlı kadını damadı eve almadı ve yaşlı kadın çaresizce kadın sokakta kaldı. Sabiha ninenin sokakta kaldığını gören vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi. Yaşlı kadının bir yere yerleşebilmesi sağlık ve polis seferber olurken yaşlı kadına bir yer bulabilmek için çalışmalar başlattı.

Hiç bir yere gitmek istemediğini söyleyen Sabiha Ulu, zorla ikna edildi ve yer bulunana kadar ambulansta bekletildi. Hastaneye götürülme teklifine de olumsuz karşılayan Sabiha ninenin telefonla bir akrabasına ulaştıkları ve bu akrabasının oturduğu adrese götürülerek karantinaya alındığı bildirildi.

Koronavirüs testi pozitif çıkan yaşlı kadını kimse damadı almadı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER