Motorla kaçırılıp Tecavüze uğramıştı, ifadesinde yaşadığı dehşet dolu dakikaları bir bir anlattı! | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Motorla kaçırılıp Tecavüze uğramıştı, ifadesinde yaşadığı dehşet dolu dakikaları bir bir anlattı!

GoogleNews Abone ol
Motorla kaçırılıp Tecavüze uğramıştı, ifadesinde yaşadığı dehşet dolu dakikaları bir bir anlattı!
Bu haber 03 Ocak 2021 - 13:41 'de eklendi

Tanınan Ünlü dizi oyuncusu A.T. geçtiğimiz aylarda Kemerburgaz’da ormanlık alana götürülüp tecavüze uğramıştı. A.T. verdiği ifadesinde yaşadığı dehşet dolu dakikaları anlatırken kamyonun önüne atlayarak kurtulduğunu söyledi.

Oyuncu A.T., geçtiğimiz aylarda motosikletli kurye Bayram Babakulyyev tarafından zorla ormana götürülerek tecavüze uğramış, yakalanan o sapık 22 yıl hapse mahkum edilmişti. Sabah’ta yer alan habere göre A.T.’nin verdiği dehşet dolu ifadeler ortaya çıktı. Oyuncu, ifadesinde yaşadığı korku dolu anları tek tek anlattı:

“Olay günü saat 03.00 sıralarında taksi ararken, motorlu kurye yanıma gelip ‘Buralarda başına bir iş gelir, bin ben seni götüreyim’ dedi. Kabul etmeyince kolumdan tutarak beni motosiklete bindirdi. Ben bağırmaya başladım ama kimse yoktu sokakta. Kemerburgaz yoluna girdik.

“Ağzımı, burnumu kapattı”

O sırada beni F. aradı, o anlasın diye ‘Kemerburgaz yolunda ne işimiz var’ diye bağırarak konuştum. Bana dirseği ile vurmaya ve ensemden tutmaya çalışıyordu. Çevre yoluna sağa doğru girdi, motoru durdurduktan sonra ağzımı, burnumu kapattı ve boğazımı sıktı. Ancak kendisine direnmeye gücüm yetmedi, ben nefes alamadıkça gücüm daha da bitiyordu.

“Bayılmak üzereyken…”

Beni ormanın içine doğru götürdü, direnmeye çalıştıkça şiddetini daha da artırdı. Boğazımı sıktığı ve burnumu kapattığı için bayılmak üzereyken en son gördüğüm onun bana tecavüz ettiği andı. Bilincim açıktı ancak boğazıma bastığı için artık bağıramıyordum, artık ben bağırmayı kesince de elini çekti, bana tecavüz etti.

“Korktuğum için bağırmayı kestim”

Bana ‘Sakın bağırma, seni burada öldürürüm, kimse bulamaz’ dedi. Ben de korktuğum için bağırmayı kestim. O anahtarı ararken ben F.’ye konum attım. ‘Seni ağabeyim yanına götüreceğim, en ufak bir hareketinde seni öldürürüm, orada benimle evleneceksin’ dedi.

“Kendimi kamyonun önüne attım”

Korktuğum için ‘Tamam’ dedim. Tekrar motosiklete bindik. Bir eliyle beni tutuyordu, karşıdan gelen kamyonun farları gözünü alınca elini bırakıp direksiyonu tuttu. Ben kendimi kamyonun önüne attım, o da kaçtı. Bir kamyonu durdurdum. F.’yi aradım, konum gittiği için o da beni arıyormuş. Beni alarak karakola götürdü.”

Tecavüze uğrayan dizi oyuncusu ifadesinde yaşadığı korku dolu anları tek tek anlattı!
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER