SGK tarafından 14 ilde 36 gayrimenkul satışa sunuldu | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

SGK tarafından 14 ilde 36 gayrimenkul satışa sunuldu

GoogleNews Abone ol
SGK tarafından 14 ilde 36 gayrimenkul satışa sunuldu
Bu haber 14 Ocak 2021 - 13:09 'de eklendi

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’na (SGK) ait olan 14 farklı şehirdeki toplam 36 adet gayrimenkul, düzenlenecek ihaleyle satılacak. Gayrimenkuller; arsa, tarla, çalılık, mesken gibi taşınmaz niteliği bulunduruyor.

Satışa sunulan gayrimenkuller Ankara, Bursa, Diyarbakır, Bolu, Çorum, Denizli, Erzurum, İzmir, İstanbul, Rize, Konya, Samsun, Sinop, Sakarya şehirlerinde bulunuyor.

İhalenin 2, 3, 4 ve 5 Şubat günleri SGK’nın Ankara Kızılay’daki hizmet binasında düzenleneceği belirtildi. İhaleye ve gayrimenkullere ilişkin tüm detayların Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı’ndan öğrenilebileceği kaydedildi.

FİYATLAR 395 BİN TL SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında İstanbul’da 4 adet taşınmaz bulunuyor. Sarıyer ve Esenler ilçelerinde yer alan gayrimenkuller arsa ve çalılık vasfını taşıyor. Gayrimenkullerin fiyatları 19 milyon TL ile 43 milyon TL arasında değişiyor.

Başkent Ankara’da 11 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Arsa ve tarla vasıflı gayrimenkuller; Yenimahalle, Çankaya, Sincan, Kahramankazan, Polatlı ilçelerinde yer alıyor. Gayrimenkullerin fiyatları 395 bin TL ile 24 milyon 375 bin TL arasında değişiyor.

Bursa’da ise 5 adet arsa satışa sunuldu. Nilüfer ilçesinde yer alan arsaların fiyatları 1 milyon 515 bin TL ile 3 milyon 950 bin TL arasında değişiyor.

Diyarbakır’ın Yenice ilçesinde mesken ve arsa, Çorum’un Merkez ilçesinde 5 adet arsa, Erzurum Yakutiye’de 2 adet arsa, Sinop’ta 2 adet arsa, İzmir Bergama’da 1 adet arsa satışa sunulan diğer gayrimenkuller arasında bulunuyor.

SGK tarafından 14 ilde 36 gayrimenkul satışa sunuldu
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER