Sur Yapı Antalya projesinde teslim süreci sürüyor | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Sur Yapı Antalya projesinde teslim süreci sürüyor

GoogleNews Abone ol
Sur Yapı Antalya projesinde teslim süreci sürüyor
Bu haber 20 Nisan 2021 - 9:54 'de eklendi

Antalya’nın Kepez ilçesinde Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinde etaplar halinde teslim süreci sürüyor. Proje, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği de taşıyor.

Projede ilk teslimler 2020 Haziran döneminde A parsel 9 blokta 606 daire ile yapıldı. Yapılan bilgilendirmeye göre, Sur Yapı Antalya Park Etabı’ndaki D ve E parselinin iskan işlemleri geçtiğimiz ay Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı’yla koordineli biçimde yürütülen çalışmayla tamamladı. Antepe A.Ş.’ye teslim edilen D ve E parselindeki 10 blokta yer alan 472 konut, bugün yapılan törenle teslim edildi.

ALT YAPI VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Düzenlenen konut teslim törenine katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, inşaatın devam ettiğini belirterek, “Biz de vatandaşlarımıza kira desteği vermeyi sürdürüyoruz. Diğer yandan alt yapı ve peyzaj çalışmalarını da tamamladık. Bugün 472 hak sahibinin evlerini teslim ediyoruz. Şimdiye kadar Antalya için taş taş üstüne koyan, emek veren, bu projeyi başlatan, yürüten herkese, Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Sur Yapı’nın kıymetli çalışanlarına, Genel Müdürü’ne, yönetimine teşekkür ediyorum. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞMALAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR”

Törende konuşma yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas ise dev projede çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirterek, “Antalya’da inşa ettiğimiz yeni şehir adım adım gerçeğe dönüşüyor. Antalya projemizin ilk etabı olan Park Etabı’nın 606 daireden oluşan 9 bloklu A parselinde, 2020 Haziran ayında teslimlerle birlikte yaşamı başlatmıştık. E ve D parsellerindeki 472’si hak sahiplerinin olmak üzere toplamda 678 dairenin daha teslimiyle Sur Yapı ailemiz büyümeye devam ediyor. Bu parsellerdeki dairemizin geçtiğimiz aylarda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın desteği ile iskanlarını almıştık. Biz de dairelerimizi tamamlayıp Antepe’ye teslim ettik. Nihayet bugün, gerçekleştirilen törende daire sahiplerimiz evlerinin anahtarlarına kavuştu” şeklinde konuştu.

Sur Yapı Antalya projesinde teslim süreci sürüyor
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER