TOKİ Amasya Hamamözü projesinde yeni satış dönemi başladı | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

TOKİ Amasya Hamamözü projesinde yeni satış dönemi başladı

GoogleNews Abone ol
TOKİ Amasya Hamamözü projesinde yeni satış dönemi başladı
Bu haber 19 Şubat 2021 - 13:32 'de eklendi

Türkiye genelinde hayata geçirdiği sosyal konut projeleriyle dar ve orta gelirli vatandaşların konut sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Amasya’da yeni sosyal konutları satışa sundu.

TOKİ Amasya Hamamözü projesindeki stoktan 26 adet yeni konut satışa sunuldu. 2+1 ve 3+1 daire tipi şeklini taşıyan konutlara başvurular başladı. Konutlar için son başvuru tarihi olarak 30 Haziran 2021 günü belirlendi.

Konutlara başvurmak isteyen yatırımcılar Ziraat Bankası aracılığıyla başvurularını iletebilecek. Ayrıntılı bilgiler TOKİ çağrı merkezi ve il müdürlüğünden öğrenilebilir.

FİYATLAR 134 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

TOKİ Amasya Hamamözü projesinde satışa sunulan 2+1 konutların fiyatları 134 bin TL ile 179 bin TL arasında değişiyor. Bu konutlar için yüzde 12 peşinat ve 180 ay vadeli ödeme, yüzde 20 peşinat ve 240 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor.

Satışa sunulan 3+1 konutların fiyatları ise 208 bin TL ile 258 bin TL arasında değişiyor. Orta gelir grubu için oluşturulan bu konutlarda yüzde 10 peşinat verilmesi durumunda 120 ay vadeli ödeme, yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda 180 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor.

KURASIZ SATIŞ OLACAK

TOKİ Amasya Hamamözü projesi, güvenli ve konforlu bir yaşantı sunuyor. Projede yer alan 2+1 konutların büyüklükleri 58 metrekare ile 79 metrekare arasında değişiyor. 3+1 konutların büyüklükleri ise 112 ile 115 metrekare arasında değişiyor. Konutlar için kura çekimi olmayacak. Açık satış yöntemiyle satışa sunulan konutların satış işlemi banka aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Amasya Hamamözü projesinde yeni satış dönemi başladı
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER