Vatandaşa, "İndir şu arka ayağını" dedi! kaymakama soruşturma açılmuştı.. | intHaber.com

SON DAKİKA

intHaber.com

Vatandaşa, “İndir şu arka ayağını” dedi! kaymakama soruşturma açılmuştı..

Abban, denetimler sırasında masada oturan birine “Sigara içmiyoruz” dedikten sonra bacak bacak üstüne atmaya çalışması üzerine “İndir şu arka ayağını” demişti..

GoogleNews Abone ol
Vatandaşa, “İndir şu arka ayağını” dedi! kaymakama soruşturma açılmuştı..
Bu haber 29 Mart 2021 - 11:00 'de eklendi

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanlığı olarak kamu düzeninin tesisi amacıyla yürüttüğümüz birçok önemli görevin yanı sıra salgın hastalıkla mücadele sürecinde salgın yayılımını önlemek için başta denetim faaliyetleri olmak üzere sahada etkin bir şekilde görev icra edilmektedir.

Korovirüs salgınına dair denetim faaliyetleri vali ve kaymakamların koordinesinde ve bizzat iştiraki ile başarı ile sürdürülmekle birlikte zaman zaman sürecin getirdiği olumsuz davranışlara da üzülerek şahit olunmaktadır.

Bu kapsamda, Covid- 19 salgınına karşı alınan tedbirlere aykırı davrandığı açıkça belli olan bir iş yerine görevinin gereği olarak müdahale ederken tasvip etmediğimiz bir diyaloğa giren kaymakamımız hakkında ilgili birimlerce gerekli soruşturma başlatılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Vatandaşa, "İndir şu arka ayağını" dedi! kaymakama soruşturma açılmuştı..
Etiketler :
ABONE OL
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER